Meşhur sunucu Derya Uğur Öner, ticarete atıldı

İlk olarak organik sabun çeşitleri ile kozmetik sektörüne başlangıç meydana getiren güzel sunucu Derya Uğur Önerbeyaz inci tozu sabunu, eşek sütü sabunu, katran sabunu, keçi sütü sabunu, bıttım sabunu ve menengiç sabunu üretiminin stardını verdi. İlerleyen günlerle ürün çeşitliliğini artırarak şampuan, yağ, cilt kremi, parfüm üreteceğinin sinyallerini verdi.

Toplumsal medya hesabından duyurularını yaparak deryauguroner.com adıyla kurduğu web sitesinden kozmetik ürünlerinin satışını hayata geçirmeye başladı.

Derya Uğur Öner, “Mardin’de kendi üretimim olan bu efsanevi doğal sabunları sizlerle buluşturuyorum. Üstelik daha fazla özünü kullanarak çözüm odaklı üretime yöneldim. Benim için bir ürünü almam için gerekli olan en az bir örnek ve kesin sonuçtur, ben onlarca örnek, onlarca sonuç ile adım atmanın heyecanındayım, mutluluğundayım. Yolculuğum boyunca her zaman zihnime, ruhuma anılar biriktirip şehirlere de ayak izlerimi bıraktım, sanırım sevgimi de öyle… Yeni bir yolculukta büyük bir heyecanla muhteşem ürünlerle sizlerleyim” dedi.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *