Meşhur sunucu Gökhan Taşkın’ın yepyeni adresi belli oldu

Uzun seneler Flash TV’de haber sunuculuğu icra eden son olarak da UçanKuş TV Sunucusu olarak vazife alan Gökhan Taşkın’ın yepyeni adresi belli oldu.  Taşkın, tv100 ekranlarında seyirci ile buluşacak.

Haberi Burak Ersemiz duyurdu

Gökhan Taşkın’ın aktarma haberini tv100 muhabiri Burak Ersemiz duyurdu. Medya Radar’ın haberine gore, toplumsal medya hesabından paylaşımda bulunan Ersemiz, “Yılların eskitemediği efsane isim Gökhan Taşkın, 20 Eylül Pazartesi gününden itibaren tv100 ekranında. Hoş geldin…” ifadelerini kullandı.

Gökhan Taşkın

Gökhan Taşkın kimdir?

Gökhan Taşkın, 1 Ocak 1985 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Ufak yaşlarda radyoculuğa başlamış olan genç sunucu, hem de iktisat eğitimi alıyordu. Sadece eğitimini tamamlamadı.

Radyoda çalışmaya devam etmiş olduğu sürede spiker aranıyor iken müracaat yapmış oldu ve kabul edildi. Tv hayatına önceleri Magic BOX‘da seslendirme yaparak adım attı, sonrasında 1993 senesinde Flash TV‘de çalışmaya başladı.

Gökhan Taşkın, Nisan 2013 tarihinde Show TV‘de gösterilen “Ben Burdan Atlarım” yarışmacıları içinde yer aldı.

Meşhur spiker; Asena Onur Çakmak, Bayhan Gürhan, Günay Musayeva, Atilla Taş, Leyla Bilginel, Neslihan Önder, Nur Gümüşdoğrayan, Önder Bekensir, Gökyüzü Çelebi, Semih Yuvakuran, Semiha Yankı, Serkan Tanırgan, Şener Üşümezsoy, Timur Kunt, Tony Hill, Tuğba Özay, Verda Penso şeklinde isimlerle yarıştı.

Flash TV‘de ünlenen Gökhan Taşkın, 2005 yılından itibaren de “Anchorman” olarak emek verme hayatına sürdürmektedir.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *