Meşhur Türk tasarımcı ikonik Adidas’ları kişiselleştirdi

Adidas Originals, kısa bir süre ilkin plastik atıkların sonlandırılmasına destek olmak için en ikonik silüetlerinden önde gelen Stan Smith’i sürdürülebilir bir formda tekrardan yorumladı.

Başarı göstermiş sanatçı Sedef Gali ise  Sıkıntılı Beymen mağazasında, doğadan esin alan Stan Smith silüeti için değişik kişiselleştirmeler geliştirdi.

Adidas Originals, Stan Smith için yepyeni bir başlangıç yaparak en başarıya ulaşmış modelini daha sürdürülebilir bir gelecek yaratma yolunda Sedef Gali ile tekrardan kişiselleştirdi. Oldukca yönlü sanatçı Sedef Gali, zamandan bağımsız Stan Smith’in yepyeni sürümüne kendi ilhamını kattı.

Sürdürülebilir kişiselleştirilen ayakkabılar için; Ceviz Mürekkebi, Naturel Boya Seti, Ahşap Boncuk Seti, Naturel Taş Boncuklar, Naturel İpler, Organik Kumaş ve Naturel İpler kullandı.

Adidas’ın plastik kirliliğiyle cenginde yepyeni bir mihenk taşı olan, hikayeli siluete eklenen sürdürülebilir yaklaşımlar markayı sağlam bir halde geleceğe taşıyor. Ürünün görünümü aynı kalırken, Stan Smith modelleri bu sürem itibariyla Adidas’ın Plastik Atıklara Son Verme yolculuğunda mühim bir adım olacak.

Bütün sıhhat ve mesafe kurallarına uygun bir halde, mağazadan satın alınan Stan Smith’leri kişiselleştiren Sedef Gali, ilhamını Stan Smith’ in doğasından aldı.

 Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *