Mesut Özil’den eşi Amine’ye aşk dolu kutlama!

Mesut Özil ve Amine Gülşe, geçtiğimiz günlerde ilk kızları Eda’yı kucaklarına almıştı. Mesut Özil, 11 ayın sultanı Ramazan’ın gelişini yakarış etmiş olduğu bu fotoğrafla geçtiğimiz haftalarda kutlamıştı. Futbolcu Mesut Özil, toplumsal medya hesabından yazdığı aşk dolu satırlarla eşi Amine Gülşe’nin yepyeni yaşını kutladı.

Mart ayında bebeklerini kucaklarına alarak mutluluklarını ikiye katlayan Özil çifti yaptıkları toplumsal medya paylaşımları ile kendilerini merak eden fanatiklerine seslenme fırsatı buluyor.  Mesut Özil’in eşi Amine için yazdığı doğum günü tebriği ile gündeme geldi. Eşi Amine Gülşe’nin doğum gününü aşk dolu satırlarla kutlayan futbolcu çiçeklerden oluşmuş bir kalbin önünde verdikleri pozun altına şunları yazdı:

“Doğum günün kutlu olsun hayatımın aşkı, aşkım seni seviyorum. Harika bir eş ve sevgi dolu bir anne olduğun için teşekkür ederim”

RAMAZAN PAYLAŞIMI!

Arsenal’de forma giyen Türk asıllı futbolcu Mesut Özil Instagram hesabından yepyeni paylaşım yapmış oldu. Özil paylaşımına, “Ramazan rahmettir, berekettir, muhabbettir, mağfirettir. Ruhun ve bedenin arınması, dimağın berraklaşmasıdır. Dünyanın büyük bir imtihandan geçtiği bu dönemde, mübarek Ramazan-ı Şerif’in kalplerimize teselli olmasını insanlığın ruhunu ve bedenini tüm bela ve şerlerden arındırmasını, özellikle tüm İslam alemine müjdeler getirmesini Cenab-ı Allah’tan diliyorum. Hoşgeldin Ramazan…” notu düştü.

REKOR REKLAM ÜCRETİ TEKLİFİ!

Arsenal’de forma giyen Türk asıllı yıldız futbolcu Mesut Özil ve eşi Amine Gülşe’nin geçen nisan ayında kucaklarına aldıkları kızları Eda, reklamcıların son gözdesi oldu. Firmaların peşine düşmüş olduğu küçük Eda’ya bir bebek bezi markasından teklif geldi.Meşhur çiftin bebeğini reklamda oynatmak isteyen şirket, tam 5 milyon TL üstün dereceli bir teklifte bulunmuş oldu. Kızlarının üstüne titreyen çiftin gelen teklifi şimdilik düşündüğü öğrenildi. Çift eğer teklifi kabul ederse 5 milyon TL’nin bir miktarını üyesi oldukları Bigshoe Vakfı vesilesiyle ameliyat gereksinim duyan evlatların harcaması için kullanacak.  

YAZDAN KALMA PAYLAŞIM!

Arsenal’da forma giyen futbolcu Mesut Özil, tescilli güzel Amine Gülşe ile dünya evine girmişlerdi Başarıya ulaşmış kariyer yaşamı kadar evlilik haberi ile de adından söz ettiren Amine Gülşe gündeme gelen haberlerin arkasından bilhassa Magazin takip edenleri tarafınca merak mevzusu olmuştu. Gülşe’den yepyeni paylaşım geldi. 

82 MİLYONLUK DOĞUM HEDİYESİ!

Söylenenlere bakılırsa Meşhur futbolcu Mesut Özil,, İngiltere’de oturdukları 82 milyon TL’lik ufak sarayın tapusunu Amine Gülşe’nin üstüne yapmış oldu. Özil, daha ilkin de almış olduğu hediyelerle oldukca konuşulmuştu. Özil, evlilik teklifi ederken 200 bin TL’lik tektaş, nişan törenlerinde de 100 bin TL’lik yüzük, 80 bin TL’lik bilezik ve İstanbul’da bulunan bir daire armağan etmişti.

BEBEKLERİNİ KUCAĞINA ALDILAR!

Amine Gülşe ve Mesut Özil çiftinin kızları Eda dünyaya geldi. İlk kez bebeğin resmini paylaşan çift altına,  “Şükürler olsun ki kızımız Eda sağlıklı bir şekilde dünyaya geldi. Rabbim bize, çevresine ve bütün insanlığa hayırlı bir evlat olmasını nasip eder inşallah” notunu düştü.

İŞTE EDA BEBEK:

EVDE KARANTİNADAYDI!

Arsenal’de forma giyen Mesut Özil, teknik direktörleri Mikel Arteta’da Coronavirüs tespit edilmesinin arkasından ekip dostlarıyla beraber kendisini karantinaya aldı. Bebeğini dünyaya getirmesine sayılı günler kalan eşi Amine Gülşe’den uzak kalan yıldız futbolcu, önceki gün Londra’daki malikanesine döndü. Özil, bütün testlerini yaptırdı. Evini dezenfekte ettiren Özil, hamile olan eşiyle ise toplumsal mesafesini korumak için de oldukca titiz davranılmış olduğu haberleri Magazin gündemine damgasını vurdu. Özil, 26 yaşındaki eşiyle ayrı odalarda yatarken ikili yalnız gün içinde beraber bahçe hazzı yapıyor.Özil ile Gülşe, bir taraftan Coronavirüs endişesi yaşarken öteki taraftan da annebaba olmak için büyük coşku taşıyor.

KIZ BEBEKLERİ OLACAK

7 Haziran’da görkemli bir düğün töreniyle hayatlarını birleştiren Amine Gülşe ile Mesut Özil, iş sebebiyle Londra’ya yaşıyor. Özil’in eşi Amine Gülşe her gün Türk mutfağına özgü yemekler yapıyor haberleri Magazin gündemine damgasını vurmuştu. Alman basını Mesut Özil’in eşi Amine Gülşe’nin hamile bulunduğunu geçtiğimiz hafta duyurdu. Çift hemen hemen izahat yapmasa da bebeklerinin kız olacağı haberleri çoktan yayıldı. Bebeklerini gelecek ay kucağına alacak olan Amine Gülşe 8 aylık hamile…

AMİNE İLK KEZ GÖRÜNTÜLENDİ

Mesut Özil ve şu sıralar hamilelik heyecanı yaşayan eşi Amine Gülşe kalpleri ısıttı! Meşhur çift beyin tümörüne karşı savaşım veren 17 yaşındaki Jake Lee’yi Everton maçında ağırladı. Lee ve ailesi maçı Mesut’un hususi VIP locasında izledi, maçtan sonrasında da Mesut ve Amine’yle bir araya geldi. 

Gundemtube.com haber platformu ile güncel ve yeniliklerden haberdar ol! Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *