Metin Hara, Adriana Lima için savcılığa başvurdu! İşte sebebi…

Meşhur model Adriana Lima ile yaşamış olduğu aşkla malum Metin Hara, bu ilişkiye gelen yorumlar ve hekim unvanını kullanımı ile ilgili haberlerin kaldırılması için savcılığa başvuruda bulunmuş oldu.

Bir yılı aşkın süre beraberlik yaşayan çift ilişkilerini sonlandırdı. Aradan 3 yıl geçse de iddialar devamlı gündemde kaldı.

Metin Hara savcılığa verdiği dilekçesinde Adriana Lima ile yaşamış olduğu aşk ile ilgili çıkan haberlerin kaldırılmasını ve mezuniyet belgesi olmadığı halde hasta tedavi ediyormuş benzer biçimde gösterildiğini ifade ederek, toplumda itibarının zedelendiğini ifade ederek ruhsal olarak çöküntü yaşadığını dile getirdi.

Dilekçenin arkasından savcılık vakayla ilgili takipsizlik sonucu verdi Hara ise, bu vakaya itiraz etti. İtirazın arkasından Anadolu 2. Barış Ceza Hakimliği, bu sonucu kaldırdı.

Sabah Gazetesi’nde çıkan habere gore; toplumsal medyada Metin Hara ile ilgili Pelin Olgun‘un yorumlarda bulunmuş olduğu tespit edildi.

Olgun, “Hara ilişkilerini kendi sosyal medya hesabından paylaştı. Sürekli magazinde yer alan birinin bazen sert de olsa hicivler kabul etmesi gerekir” dedi.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *