Metin2 Dolunay Kılıcı Iyi mi Düşürülür ?

Mt2 Dolunay Kılıcı! Metin2 Dolunay  Kılıcı Nereden Düşer?

Dünyada ve bilhassa devletimizde en oldukça oynanan MMORPG oyunlarından önde gelen Metin2‘de Dolunay Kılıcı düşürmek sandığınız kadar zor değildir. Bu yazımızda size Metin2’de naçizane olarak iyi mi Dolunay Kılıcını düşürebileceğinizi anlatmaya çalışacağım. Aşağıda belirtmiş olduğum yöntemlerin haricinde ek olarak oyuncular kendilerine bakılırsa belirlemiş olduğu taktikler elbet mevcuttur, eğer siz daha iyi bir yöntem bulunduğunu düşünüyorsanız yorumlarda belirtebilirsiniz.

Ilk olarak Doluna Kılıcının hangi slotlardan düştüğüne bir göz atalım. Derhal bir alt bölümde ki yazmış olduğum slotlardan Dolunay Kılıcı düşürebilme ihtimaliniz var sadece bunların drop şansları slotlara bakılırsa değişkenlik gösteriyor.

  • Yırtıcı Deli
  • Yırtıcı Okçu
  • Yırtıcı Asker
  • Yırtıcı Uzman
  • Yırtıcı Yüzbaşı
  • Yabani General
  • Yabani Okçu
  • Kuvvetli Yabani Okçu
  • Lanetli Alfa Mavi Kurt

Gördüğünüz suretiyle üst bölümde ki slotlarda Dolonay Kılıcı düşürebilme ihtimaliniz var. Sadece bu slotların düşme şansları oyundaki algoritma ile farklılık göstermektedir. Bunun yanı sıra bazısına bakılırsa bu işin değişik şekilleri de var. Bunların en bilindik kısmı ise düşük düzey 13 ve 23 düzey aralığında ki karakterler ile yukarıda bahsetmiş olduğum slotlara giderek Dolunay Kılıcı düşürebilirsiniz.

Dolunay Kılıcı’nı düşürme ihtimalinizi arttırmak için ek olarak oyunda bulunan Metin2 Nesne Market’e giderek hırsızın eldiveni takviyesini satın alarak Dolunay Kılıcı düşürebilme ihtimalinizi fazlalaştırabilirsiniz. Hırsızın eldiveni takviyesi ile aslına bakarsan çokta zor olmayan bu kılıcı daha da kolay düşürebilir ve bu işin ticaretini yapabilirsiniz.

Metin2 Hırsızın Eldiveni Iyi mi Elde Edilir ?

Metin2 hırsızın eldivenini Nesne Market’ten, Jeon-Un, Tu-Young, Şeytan Kral Sandığı, Alev Kral Sandığı, Kraliçe Örümcek Sandığı, Ork Reisi Sandığı, Dokuz Kuyruk Sandığı, Sarı Kaplan Hayaleti Sandığı, Dev Çöl Kaplumbağası Sandığı, Kırmızı Abanoz Sandık, İhtişamlı Abanoz Sandık, Sarı Abanoz Sandık, Parlak Yeşil Abanoz Sandık, Demir Kutu benzer biçimde çeşitli eşyalardan elde edebilirsiniz.

Metin2 Dolunay Kılıcı En Fazlaca Hangi Yaratıklardan Düşer ?

Hırsızın Eldivenini iyi mi elde edebileceğinizi söyledikten sonrasında mevzumuza geri dönelim. Bir çok oyuncunun elde etmiş olduğu verilere bakılırsa Dolunay Kılıcı en oldukça Yırtıcı Uzman canavarından düşmektedir. Elbet öteki yaratıklardan düşüren var sadece en oldukça bu slot’tan düşmüş olduğu tespit edilmiştir. Gene de siz yukarıda belirttiğim bütün slotlarda şansınızı deneyin. Yırtıcı Uzman bütün bayrakların ikinci köyünde ve vadi bölgesinde çıkmaktadır ve Yırtıcı Uzmanlar averaj 15 ila 25 dakika içinde tekrardan doğmaktadır.

Metin2 Dolunay Kılıcı Düşürme Taktiği

Dolunay düşürmek oldukça zor olmamakla beraber çokta kolay değildir sadece doğru yerlerde slot kesebilmeniz büyük bir ehemmiyet arz ediyor. Dolunay en kolay Seungryong Vadisinde düşmektedir. İkinci köylerde oldukça fazla uğraşmanıza gerek yok aslına bakarsan oradaki slotların bir çok tutulmuş oluyor bu yüzden sizin için en ideal yer Vadi’ler olacaktır. Elbet sizin benzer biçimde Dolunay düşürmek isteyen oyuncular ne olursa olsun bulunacaktır bu yüzden kendinize ilk olarak bir rota belirlemeniz oldukça daha yararlı olacaktır. Karakterinizin seviyesine ve itemlerine bağlı olarak slotları süratli bir halde dönebiliyor olmanız sizin faydanıza olacaktır. Düzey olarakta benim tavsiyem 25-30 level arası.

Haber KaynağıHaber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *