Metin2 Ox Eventi Iyi mi Yapılır?

Metin2 Pvp Server Üstünden OX Eventi Iyi mi Yapılır? Metin2 Ox Eventi Iyi mi Başlatılır?

Günümüzde metin2 online oyununun hızla gelişmesiyle beraber metin2 pvp serverler sunucuların da bir o denli hızla gelişmekte olup yepyeni gereksinimler ortaya çıkmaktadır. Bunlar iyi mi ihtiyaçlardır örneğin Game Master’ların bilgiye ihtiyacı artmaktadır. Bir GM oyuncularına event yapmak istiyor fakat bilmediğinden napıyor yapamıyor derhal işte google’a gireyim bakayım falan diyor giriyor arıyor ve sitemize geliyor. Event yapmayı öğreniyor bu tür gereksinimler her geçen gün dahada oldukça artıyor şimdi biz ox iyi mi yapılır onu öğreteceğiz bilmeyen arkadaşlara bunu belirtelim. Başlıyoruz aşağıdaki adımları sıra sıra yapın.

1 – İlk ilkin “/go ox” yapılarak Ox event haritasına ışınlanın.
2 – Burada isimsiz çiçekler yada yaşlı nine olması gerekiyor yok ise isimsiz çiçekler “/m 20358” yaşlı nine ise “/m 20068” bu kodlardan gelecek mobdan ox başlıyordur.
3 – İsimsiz çiçekler geldiğini farz edelim ve üstüne tıklayalım ve ox yarışmasının girişlerini açmak için başlat komutunu verelim.
4- Başlat komutu pvp serverler de verildikten sonrasında oyuncularınıza başladığını duyurmak için devamlı /n den duyuru geçin ox yarışması başladı diye.
5- Oyuncular haritaya ışınlaması bittikten sonrasında isimsiz çiçeklere tıklayarak sıra sıra sorular mesele ve en sona kalana ödülünü verin.
6 – İsimsiz çiçeklere tıklayarak yarışmayı bitirmiş olun ve oyuncular köylerine ışınlansın.

Oliva MT2 Pvp ServerHaber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *