Milyarder otel varisi Vivek Chadha’nın kuşku çeken ölümü

Genç bir multi-milyarder otel varisi olan 33 yaşındaki Vivek Chadha, ihtişamlı bir törenle dünya evine girdikten tam sekiz hafta sonrasında Londra’daki evinde ölü bulunmuş oldu.

İngiltere’de siyasilerle de yakın ilişkiler içinde olan Chadha, milyon dolarlık Nine Group’u yönetiyordu. Genç milyarder, cumartesi günü Londra’da seçkin bir gece kulübünde görüldükten birkaç saat sonrasında Londra’nın merkezindeki evinde ölü bulunmuş oldu.

Bundan yalnızca iki ay ilkin Chadha 29 yaşındaki eşi Stuttee ile Londra’daki beş yıldızlı JW Marriott Grosvenor House otelinde düzenlenen görkemli bir törenle evliliğe ilk adımını atmıştı.

Yaşamını kaybeden milyarderin eşi Stuttee Chadha, İngiliz Daily Mail gazetesine yapmış olduğu açıklamada, ‘Olanları tarif edecek hiçbir kelime yok. Şoktayım ve hala anlam vermeye çalışıyorum. Daha sekiz hafta önce evlendik ve her şey çok güzeldi. Şimdi hayatımın aşkını kaybetmeye alışmak zorundayım.’ ifadelerinde bulunmuş oldu.

Yaşı ve malum herhangi bir sıhhat problemi olmadığı düşünüldüğünde, Chadha’nın ölüm sebebinin ne olduğuyla ilgili kapsamlı bir araştırma yapılması umut ediliyor.

Polis yetkilileri, otopsi sonucuna nazaran kati ölüm sebebinin belli olacağını yazdı. Sadece genç isme yakın kaynaklar, ölümünün ‘doğal nedenlerle’ olduğuna inandıklarını belirtti.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *