Mine Tugay’dan seneler sonrasında gündeme bomba şeklinde düşen Medcezir itirafı! ‘Afaroz edildim’

Yıldız TV‘de 2013 ila 2015 yılları aralığında gösterilen ve final tarihinin üstünden 6 yıl geçmesine karşın hafızalardan silinmeyen Medcezir dizisinde Nadir karakterini canlandırdığı sırada, sürpriz bir ölüm sahnesiyle dizinin ekibinden çıkarılan Mine Tugay‘dan seneler sonrasında diziyle ilgili çarpıcı bir itiraf geldi. Tugay, diziden afaroz edildiğini söylemiş oldu.

Ayrılık sebebinin defne kayalar olduğu iddia edildi

ABD yapımı The O.C. dizisinden uyarlanan Medcezir’den ani bir halde çıkan Meşhur oyuncu Mine Tugay’dan seneler sonrasında ayrılık nedenine dair sansasyonel bir izahat geldi.

Yayınlandığı dönem rekorlar kırdı

Başrollerini Serenay Sarıkaya ile Çağatay Ulusoy‘un paylaşmış olduğu Medcezir dizisi o devrin en oldukça izlenen yapımlarından biriydi. Dizinin oyuncu kadrosunda Sulh Falay, Hazar Ergüçlü, Taner Ölmez, Metin Akdülger ve Mine Tugay şeklinde mühim adlar yer alıyordu.

Trafik kazasında yaşamını yitirdi

O dönemler dizideki en popüler karakterlerden biri de Meşhur oyuncu Mine Tugay‘ın yaşam verdiği ‘Nadir Serez‘ karakteriydi. Mine Tugay, canlandırdığı karakterin beklenmeyen bir halde trafik kazasında yaşamını kaybetmesiyle diziden ayrıldı.

Dizinin orjinalinde bu şekilde bir sahne yok

Nadir karakterinin ani ölümü dizinin orjinalini izleyenleri epey şaşırtmıştı zira ‘Orange City‘de bu şekilde çıkmıyordu karakter diziden. O dönemle Magazin basını bunun nedenini epey araştırmış ve ortaya birbirinden sansasyonel iddialar atılmıştı.

Ayrılığın odağında “Defne Kayalar” var iddiası

Bu iddialardan biri de Mine Tugay‘ın dizinin yönetmeni olan Ali Alim‘in sevgilisi Defne Kayalar‘ın rolünü arttırdığı için Tugay’la gerginlik yaşaması ve bu yüzden de Tugay’ın diziden çıkartılmasıydı. Sadece mevzu aleyhinde ne ‘Medcezir’ ekibi ne de Mine Tugay bir izahat yapmamıştı.

Açıklamaları bomba şeklinde düştü

Mine Tugay, Instagram hesabından yapmış olduğu sual – yanıt etkinliğinde diziden niçin çıktığını seneler sonrasında açıklamış oldu. Diziden ayrılmasını “bir nevi aforoz” diyen Mine Tugay’ın açıklamaları gündeme bomba şeklinde düştü.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *