MİRAS KAVGASI MÜMKÜN DEĞİL | Türkan Şoray’ın Kızı Yağmur Ünal’dan Çarpıcı Açıklamalar. . ► .
., .

Türkan Şoray’ın kızı Yağmur Ünal, önceki gün Nişantaşı’nda kameralara yansıdı. Arkadaşının doğum günü kutlamasına katılan Ünal, çıkışta gazetecilerin sorularını yanıtladı. Meşhur yapımcı başrolünü Türkan Şoray’a vereceği bir proje hazırlığı olduğu yönünde çıkan dedikoduların mesnetsiz bulunduğunu belirtti ve ilerde ablası Irmak Ünal ile aralarında bir miras tartışması yaşanmasına olasılık dahi vermediğini söylemiş oldu.

Yağmur Ünal, yapımcılığını ve yönetmenliğini kendisinin yapacağı ve başrolünü Türkan Şoray’a vereceği bir proje hazırlığı olduğu yönünde çıkan haberleri yalan olduğunu beyan etti. Sözlerine “Öyle bir şey yok. Bizim şu an devam eden dizimiz var. Başka işlere de bakıyoruz” diyerek başlamış olan Ünal, muhabirlerin ‘Kadir İnanır’la Türkan Şoray’ı yan yana getirecek misiniz?’ diye sorması üstüne, “Annem öyle bir şey istemiyor, televizyonda olmak istemiyor. Bu çok zor bir şey. Yapılırsa çok muhteşem bir şey olması lazım ama şu an elimizde öyle bir şey yok. Olursa, tabi ki seve seve…” ifadelerini kullandı.

Muhabirimiz Ali Osman Beyzade’nin ‘İleride ablanız Irmak Ünal ile aranızda miras sıkıntısı yaşanır mı?’ diye sorması üstüne şaşıran Yağmur Ünal, “Aşk olsun olur mu öyle şeyler? Hiç öyle insanlar değiliz” şeklinde bir yanıt verdi.

Bir süredir DJ Can Balta ile aşk yaşayan Yağmur Ünal ilişkisi aleyhinde konuşurken “Ben şu an mutluyum, her şey yolunda” ifadelerini kullandı.

Türkan Şoray’ın bir açıklamasında kızı Yağmur Ünal’ı evlendirmek istediğini söylemesi hatırlatılınca, “Annem öyle söylememiştir. Torun istiyordur. Onlar esprisi işin” şeklinde yanıt veren yapımcı, sevgilisi Can Balta’yı annesiyle tanıştırıp tanıştırılmadığı sorulduğunda ise yanıt vermek istemedi ve “Hiç buralara girmiyorum ben” dedi.

. ► https://www.MedyaCini.net/
. ► https://www.feysbuk.com/medyacini/
. ► .
. ► .

.
Magazin ► .
Hususi Röportaj ► .
Gündem ► .
Sıhhat ve Rejim► .
Moda ► .

Magazin yaşamına dair son dakika detayları, hiçbir yerde olmayan görüntüler, gündeme damga vuracak hususi röportajlar ve ünlülerin hayatına dair bütün bilmek istedikleriniz Magazin Burada’da!

#YağmurÜnal #TürkanŞoray #Magazin

source
#MİRAS #KAVGASI #MÜMKÜN #DEĞİL #Türkan #Şorayın #Kızı #Yağmur #Ünaldan #Çarpıcı #Açıklamalar

3 Comments
  1. Merve Uçar Şubat 26, 2021 Reply
  2. Nurtaç gülgen Şubat 26, 2021 Reply
  3. Kemal Kilic Şubat 26, 2021 Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *