Miss Turkey 2021 finaline Yaratı ve Berfu Yenenler arasındaki diyalog damga vurdu

Miss Turkey 2021 yarışması büyük heyecana sahne oldu. Törenin sunuculuğunu Yaratı ve Berfu Yenenler çifti yapmış oldu.          

Jüri koltuğunda Can Sandıkçıoğlu, Yıldırım Mayruk, Azra Akın, Arzum Onan, Aslıhan Sakınan Sabancı, Çağla Şıkel ve Farmasi Yönetim Kurulu Üyesi Emre Tuna vardı.

Miss Turkey 2015‘te yarışan ve dördüncü olan Berfu Yenenler ile oyuncu eşi Yaratı Yenenler içinde geçen diyalog gündem oldu.

İlk canlı gösterim deneyimine çıktığını belirten ve patavatsız biri bulunduğunu söyleyen Berfu Yenenler‘in bu sözlerinin arkasından Yaratı Yenenler eşine, “Sen kendini bana bırak, rahat ol” ifadelerini kullandı.

Şimal ve Mete isminde iki oğlu olan Berfu Yenenler‘in eşine verdiği yanıt ise salonda ilkin derin bir sessizlik yarattı, sonrasında kahkaha tufanı kopardı.

Tescilli güzel Berfu Yenenler‘in, “Eser, ne zaman kendimi sana bıraksam çocuğumuz oluyor” cevabı konukları ve ekran başındakileri güldürdü. Jüri üyelerinden Azra Akın da kahkahalara boğuldu.

Eser Yenenler Berfu Yenenler

Törenin arkasından eşi ile sahnede çekilen pozlarını takipçilerinin beğenisine sunan Berfu Yenenler, paylaşımına “Ah kocam… Seninle el ele böyle sahnede olmak! Ellerimiz hiç ayrılmasın, çok seviyorum çok… Ne diyeyim, iyi ki biziz ne güzeliz” notunu düştü.

İki evlatları var

Güldürmen ve oyuncu Yaratı Yenenler ile Berfu Yıldız, 2019’da evlenmiş ve ilk evlatları Şimal’i de dört ay sonrasında kucaklarına almıştı. Çiftin ikinci bebekleri Mete de Mart 2021’de dünyaya gelmişti.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *