Moda tutkunu bayanların markası Zühre’den şıklık geçidi sunan sürem koleksiyonu

Zühre, “Farkını Hisset” mottosu ile 2021 ilkbahar/Yaz sezonunu açtı. Zühre hanımının fark yaratan, net duruşunu simgeleyen bir koleksiyon hazırladı ve isminin ilhamını da buradan aldı. Kuvvetli ve net renklerden oluşan yepyeni koleksiyonu ile sezona merhaba diyen Zühre, zamansız siyah ve asil beyazı buluşturan renklerin yanı sıra canlı renklerle de merhaba söylediği mevsimi yansıtıyor. Çizgisinde ise, minimal dokunuşlar, kalitesinden taviz vermeyen kumaşlar ve zarif işçilik ile farkını hissettiren bu koleksiyon Zühre’nin moda tutkunu hanımefendilere yaz hediyesi.

Stili ile kendinden söz ettiren, özgüveni yüksek, fark yaratan hanımefendilere ithaf edilen bu koleksiyonda ferah kumaşlar, açık renkler, çizgililer, tunik ve bolca pantolonlar ve her zamanki şeklinde trençkotlar yepyeni sürem gardırobunun en mühim bilgileri olarak karşımıza çıkıyor.

Tasarımlarında özgür ve yaratıcı çizgilere yer veren Zühre, yepyeni koleksiyonuyla gardıropları yepyeni mevsime hazırlıyor. İlkbahar/yaz koleksiyon çekimini sonsuz sadelik ve minimalizmden esin alarak Pamukkale travertenlerinde gerçekleştiren Zühre, bu sadeliği koleksiyon temasında net bir halde yansıtıyor.

Zühre’den yalın koleksiyon

Koleksiyonda, denim başta olmak suretiyle teknik, ekolojik ve fonksiyonel kumaşlar ve yalın, akışkan, canlı, tropik desenler ön planda yer alırken, kesim olarak ise korunaklı siluetler ve rahat formlar tercih ediliyor.

Bunun haricinde, baharı ve yazı yansıtan mütevazi renkler; uçuk maviler, bejler, beyazlar ve tiril tiril kumaşlarla gardıroplara bahar tazeliği getiriyor. Hem spor hem de klasik giyim tarzına uygun, çalışan hanımefendilere rahat hissettirirken şıklıktan da taviz vermeyen takımlar, ceketler yepyeni aksesuar koleksiyonunda yer edinen çanta ve eşarplarla tamamlanıyor.

Bu koleksiyonda konforlu ve güncel stili ile dikkat çeken Zühre, tutucu giyimin olmazsa olmaz parçalarından eşarplarda da kaliteli biçim ve renklerin birlikteliği ile yepyeni mevsime uyum sağlıyor. Gençlere de hitap eden geniş koleksiyonunda gömlekten tuniğe, pantolondan trençkotlara kadar geniş bir yelpaze sunuyor.

Kuvvetli duruşu ile hayata meydan okuyan, farkını her ortamda hissettiren Zühre hanımlarından yola çıkılarak hazırlanan bu koleksiyon, her daim sizi kendinden güvenli hissettirecek. Yaşamın her alanında, sık duruşunuzdan taviz vermeden farkınızı hissettireceğiniz parçalar Zühre’nin online satış sitesi ve mağazalarında sizlerle olacak.

Hanımefendilerin markası Zühre’den hanım alın terine anlamlı destek!

Zühre, kurumsal toplumsal mesuliyet projelerine de yepyeni sürem da hız veriyor. Zühre bayanları, KEDV (Hanım Alın terini Değerlendirme Vakfı) aracılığı ile üreten hanımefendilere da destek oluyorlar.

Türkiye’nin önde gelen tekstil markalarından Zühre,  bayanların kooperatifleşmesine ve hanım üreticileri sürdürülebilir satış süreci ile ekonomik gelir zincirinin içine dahil olmalarına olanak veren olan KEDV’e destek olmayı seçti. Bu anlamlı gün için Zühre’den Mart ayı süresince meydana getirilen her alışveriş için KEDV kadınlarının el emeği ile üretilen cüzdanlar armağan ediliyor.

Zühre, yepyeni sürem reklam filmi de Mart ayında yayına giriyor.

Zühre’nin moda tutkunu hanımefendilere sunmuş olduğu koleksiyonu her sürem olduğu şeklinde bu sürem da moda dünyasında büyük beğeni ile karşılandı.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *