Modacı İvana Sert ve iş insanı Sezer Dermenci evliliğe ilk adımını attı

Modacı İvana Sert, bir süredir aşk yaşamış olduğu iş insanı sevgilisi Sezer Dermenci ile birlikteliğini evlilikle taçlandırdı. Magazin D’nin haberine gore; çift, önceki gün Maldivler’de hayatlarını birleştirdi. Mütevazı bir törenle mutluluğa “Evet” diyen ikiliyi mutlu günlerinde Meşhur modacının anası ve oğlu Ateş de yalnız bırakmadı.

Sert ile Dermenci, “Çok şükür, birbirimizi bulduk. Mutluyuz.” açıklamasını yapmıştı.

“Evlilik sözleşmesi” sorusuna cevap

Daha ilkin “Evlendiğinizde evlilik sözleşmesi yapar mısınız?” sorusuna cevap veren Sert, “Bizde her şey açık, önemli olan aşk…” ifadelerini kullanmıştı. İvana Sert, peşinden, “Yavrum sen ne diyorsun?” diyerek, topu sevgilisine atmıştı.

Sezer Dermenci ise, “Önemli olan aşk, gerisi hikaye…” sözleriyle Sert’e destek çıkmıştı.

“Nafaka” çıkışı

Öte taraftan Ivana Sert, iş insanı Yurdal Sert ile evliliğini 7 yıl ilkin bitirmişti. Sert, velayeti kendisinde olan oğlu Ateş’in nafakasının artırılması için dava açmıştı.

Ivana Sert, eski eşinin ödediği 5 bin TL’lik nafakanın, oğlu Ateş’in eğitim harcamalarına yetmediği için yüzde 300 zam yapılmasını isteyerek açmış olduğu davayla ilgili açıklamada bulunmuştu.

“Sonuçta bu senin evladın”

Sert, eski eşinin “İşlerim yolunda gitmiyor.” şeklindeki savunmasıyla ilgili şu ifadeleri kullanmıştı:

Hepimizin işleri fena gidiyor fakat evladımız var ve ona bakmak zorundayız. Ben azca bulmuyorum fakat çocuğun okul harcamalarını karşılamadığı için meydana getirecek bir şey yok. Sonuçta bu senin evladın, çocuk senin doğrusu.

Ben çocuğum için çalışıyorum ömrümü veriyorum, hepimiz de bu şekilde yapmalı bence. Baba olarak değerlendirsinler bu mevzuyu, eşine vermiyorsun aslına bakarsan nafakayı çocuk için veriyorsun.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *