Model Paulina Porizkova, ilkin dans etti sonrasında gözyaşlarına boğuldu! Sebebi ise…

Instagram hesabını etken kullanan Meşhur adlar içinde yer edinen Paulina Porizkova‘nın yayınladığı bir video vaka oldu. Bir gününü takipçileriyle paylaşan Porizkova, seneler sonrasında ilk kez evde tek başına kaldığını deklare etti.

Ilkin dans etti sonrasında gözyaşlarına boğuldu

56 yaşındaki Çek modelin yayınladığı videonun ilk dakikalarında, Paulina Porizkova’nın evinin bahçesinde hareketli bir müzik eşliğinde dans etmiş olduğu görüldü. Hemen sonra mutfağa geçen Porizkova, biriken bulaşıklarını yıkadı.

O esnada klasik müzik dinleyen eski model, peşinden gözyaşlarına boğuldu. Paylaşımında yalnızlığın nimetlerini özetleyen Çek model bir taraftan da zorluklarından bahsetti.

“Bazen yalnızlık güçlendiricidir”

“Evet, ben kimseye ihtiyaç duymayan güçlü bir kadınım” diyen Paulina Porizkova, ondan sonra sözlerini şu şekilde sürdürdü:

Bu ilk kez hakikaten yalnız kaldığım an… Kimi zaman yalnızlık güçlendiricidir. Kendi seçtiklerimi yapmakta özgürüm… Ancak sonraki günlerde yalnızım. Yalnız kalan birisi de gözünde gözlükleri varken bir taraftan da ağlamak mevzusunda iyi olabilir.

“Kalabalık bir ailede büyüdüm”

37 yıl süresince asla yalnız kalmadığını ifade eden Porizkova, bir yatakta dört kişinin yatmış olduğu bir ailede büyüdüğünü ve İsveç’e taşındıklarında da yanında hep adam kardeşinin bulunduğunu söylemiş oldu.

Paulina Porizkova, modelliğe ilk başladığı yıllarda Paris’te yaşarken de çoğu zaman kalabalık evlerde kaldığını, hatta kendi evindeki kanepelerde arkadaşlarının uyuduğunu söyledi.

Porizkova’nın bu paylaşımına takipçilerinden binlerce yorum geldi. Birçok şahıs kendi yalnız yaşama deneyimlerini söyledi. Bazıları da ağlamanın güçsüzlük olmadığını söylemiş oldu.

2019 senesinde eşini kaybetmişti

1980-1990’lı yılların Meşhur modellerinden olan Paulina Porizkova, 1989’da ‘Cars’ grubunun üyelerinden Ric Ocasek ile nikah masasına oturmuştu. Sadece Ocasek, 2019 senesinde 75 yaşlarında yaşamını kaybetmişti. İkilinin Jonathan ve Oliver isminde iki tane oğlu bulunuyor.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *