Mohammed Alsaloussi ile barışan Şeyma Subaşı’ndan sürpriz hamle

Toplumsal medya fenomeni Şeyma Subaşı, Mohammed Alsaloussi ile ayıldıktan sonrasında sevgilisiyle olan tüm fotoğrafları Instagram hesabından kaldırmış kızı Melisa ile bir pozunu paylaşıp ‘Beni merak eden sevgili arkadaşlarım… İçim kan ağladığı zaman da bile o her gün yüzümü güldürüyor’ mesajı yazmıştı.

Aralarındaki sorunları aşan ve tektaşını takan Subaşı, sevgilisiyle olan tüm fotoğrafları kaldırdığı benzer biçimde arşivden geri yükledi.

Ayrılık sonucu iyi mi geldi?

Şeyma Subaşı, 7 aydır beraber olduğu Mısırlı Mohammed Alsaloussi’den evlilik teklifi almış ve sevgilisine ‘evet’ yanıtını vermişti. Kısa sürede alınan evlilik sonucu sonrasında hamile olduğuna ilişkin iddialarla sık sık gündeme gelen Subaşı, bebek beklediğini itiraf etmiş ve evliliklerini de ertelediklerini duyurmuştu. Subaşı, iki gün sonrasında da bebeğini kaybettiğini duyurmuştu.

Yaşananlardan sonrasında Subaşı ve Mohammed Alsaloussi’nin ayrılmış olduğu öne sürüldü. Ibiza’da görüntülenen Subaşı’nın yanında sevgilisinin ve parmağında da tektaş yüzüğünün olmaması bu dedikoduları alevlendirdi.

Çıkan haberlerden sonrasında sevgilisiyle yer almış olduğu fotoğrafları toplumsal medya hesaplarından silen Subaşı, böylelikle ayrılık iddialarını da doğruladı.

Subaşı, kısa bir süre sonrasında da “Ayrılık doğru nedeni bize kalsın” açıklamasında bulunmuş oldu.

Ortaya ise değişik iddialar atıldı. Alsaloussi’nin dolandırıcı olduğu, almış olduğu pahalı hediyelerin hepsinin düzmece çıkmış olduğu ve Subaşı’nın da bebeğini düşürmediği, aldırmış olduğu öne sürüldü.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *