Mohammed Alsaloussi sessizliğini bozdu! Şeyma Subaşı’nın hangi hareketinden rahatsız?

Toplumsal medya fenomeni Şeyma Subaşı ile yaşamış olduğu aşkla gündemden düşmeyen ve son olarak dolandırıcılık iddiaları ile karşı karşıya kalan Mohammed Alsaloussi, Sabah Gazetesi’nden tecrübeli gazeteci Sonat Bahar‘a konuştu.

Suskunluğunu bozdu

Dikkat çeken açıklamalarda bulunan Meedo, “Ben kimseye zarar vermedim. Bu dünyada çıkıp ‘Meedo bana zarar verdi, kötü bir şey yaptı’ diyecek tek bir insan yok. Bu nedenle çok üzgünüm. Hatta daha da üzücü çünkü ilişkim bitti. Ve Şeyma ile ilişkinin bitmesini isteyen bendim” ifadelerini kullandı        

“Bitiren bendim”

“Medya, Şeyma’nın beni terk ettiğini, çünkü ona sahte takılar aldığımı, sahte bir yüzükle evlenme teklif ettiğimi yazdı. Hayır öyle olmadı, Şeyma’yla ilişkiyi bitiren bendim” diyen Alsaloussi, Şeyma Subaşı ile yaşamış olduğu ilişkiyi söyledi.

Şeyma’ya kredi kartı verdiğini ve harcamalarının hepsinin arkadaşına belgelediğini açıklayan Meedo, Şeyma Subaşı’nı sevdiğini, aksi halde bu kadar fedakarlıkta bulunmayacağını dile getirdi.

Subaşı’nın toplumsal medyada her detayı yayınlamasını, insanlara gösterip yaşamını ortada yaşamasından rahatsız bulunduğunu açıklayan Meedo, “Ben bundan hiç hoşlanmadım. Paylaştığı hayat Şeyma ve Melisa için çok güzel bir hayattı” dedi.

‘Dolandırıcı’ iddiaları üzdü

Bir çocuk anası Şeyma Subaşı‘nın bu tarzına saygı duymaktan başka bir şey yapmadığını ve bundan dolayı aleyhinde medyada aleyhinde, fena biri olduğu; dolandırıcı olduğuna dair yazılar çıktığını, bunun da kendisini üzdüğünü beyan etti.

Ayrılığın sebebi

“Şeyma’yı neden bıraktığım sorusunun cevabı uzun ve kolay verilebilecek bir cevap değil” şeklinde konuşan iş insanı; “Şeyma’yı sevdim. Hala seviyorum. İlişkimiz bir çok ayrı şeyden ötürü bitti. Bunlardan biri aramızdaki saygının bitmiş olmasıydı” dedi.

Mohammed Alsaloussi, sözlerine “Bir başka şey de şu, benim annem Kasım ayında öldü. Şeyma’yla annem ölmeden kısa bir süre önce tanışmıştım. Aralık ayında onunla yakınlaştım. İçimde büyük bir boşluk vardı; çünkü anneme çok yakındım.  Onunla tanıştığımda, bana karşı çok iyiydi, Melisa harika bir çocuk. Ben içimdeki boşluğu, aile hissini onlarla tamamladım” diye devam etti. 

“Farklı bir hayat tarzından hoşlanıyor”

Meedo, “Zaman geçince, fark ettim ki, Şeyma ve benim aramdaki şey uyumlu değil. O benim hoşlanmadığım farklı bir hayat tarzından hoşlanıyor. İkimizin hayat tarzı farklı. O iyi biri, kalbi çok iyi. Ama Türkiye’deki birçok insan size karşı olduğunda, deriniz kalınlaşır ve hislerinizi göstermeniz zorlaşır. Bazen, yaptığı yanlışları kabul etmekte zorluk çekiyor” şeklinde konuştu.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *