Mohammed Alsaloussi’den umduğunu bulamayan Şeyma Subaşı, Acun Ilıcalı’ya sardı

Toplumsal medya fenomeni Şeyma Subaşı, kardeşi Kübra Acil‘in paylaşmış olduğu bir fotoğrafı sayfasında paylaştı. Fotoğrafta Acun Ilıcalı‘da yer ediniyor. Kübra Acil‘in Alaçatı’da kızının doğum gününe Acun Ilıcalı ve kızı katılırken Şeyma Subaşı ise katılım göstermedi.

Yorum bombardımanına tuttular

Şeyma Subaşı‘nın paylaşımında Acun Ilıcalı‘yı görenler paylaşımı yorum yağmuruna tuttu. Takipçiler “Neden Acun’lu olan fotoğrafı paylaştın?”, “Eski kocanın olduğu fotoğraf neden?” benzer biçimde yorumlarda bulunmuş oldu.

Eski sevgilisinin sözleri vaka oldu

Öte taraftan Şeyma Subaşı ile yaşamış olduğu aşkla gündemden düşmeyen ve son olarak dolandırıcılık iddiaları ile karşı karşıya kalan Mohammed Alsaloussi, Sabah gazetesinden Sonat Bahar’a konuştu. Dikkat çeken açıklamalarda bulunan Alsaloussi, “Ben kimseye zarar vermedim. Bu dünyada çıkıp ‘Meedo bana zarar verdi, kötü bir şey yaptı’ diyecek tek bir insan yok. Bu nedenle çok üzgünüm. Hatta daha da üzücü çünkü ilişkim bitti. Ve Şeyma ile ilişkinin bitmesini isteyen bendim. Medya, Şeyma’nın beni terk ettiğini, çünkü ona sahte takılar aldığımı, sahte bir yüzükle evlenme teklif ettiğimi yazdı. Hayır öyle olmadı, Şeyma’yla ilişkiyi bitiren bendim” dedi.

Harcamalarına gönderme yapmış oldu

Şeyma’ya kredi kartı verdiğini ve harcamalarının hepsinin arkadaşına belgelediğini açıklayan Alsaloussi, Şeyma Subaşı‘nı sevdiğini, aksi halde bu kadar fedakarlıkta bulunmayacağını dile getirdi.

Subaşı’nın toplumsal medyada her detayı yayınlamasını, insanlara gösterip, yaşamını ortada yaşamasından rahatsız bulunduğunu açıklayan Meedo, “Ben bundan hiç hoşlanmadım. Paylaştığı hayat Şeyma ve Melisa için çok güzel bir hayattı” ifadelerini kullandı.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *