Motosiklet çarpıp kaçmıştı! Oyuncu Lisa Banes, yaşamını yitirdi!

ABD’de beyaz perde ve tv dünyası, Meşhur oyuncu Lisa Banes’den gelen haberle yasa boğuldu. 65 yaşındaki Banes, 4 Haziran’da New York’ta bir motosikletin kendisine çarparak kaçması sonucu ağır yaralandı.

Beyin travması geçiren ve hastaneye kaldırılan Banes, 10 gün verdiği yaşam mücadelesini yitirdi. New York Post’un haberine bakılırsa Banes, 14 Haziran günü yaşamını yitirdi.

Yakalanan kimse yok

Polisin soruşturması sürerken, Banes’in vaka günü eşi Kathryn Kranhold’la bir partide buluşmak suretiyle yolda olduğu öğrenildi.

Görgü tanıklarının ifadelerine bakılırsa kimliği belirlenemeyen bir motor sürücüsü Amsterdam Bulvarı üstünde Banes’e çarptıktan hızla gözden kayboldu. Vakayla ilgili hemen hemen gözaltına alınan bir şüpheli olmadı.

Ohio doğumlu Banes, kariyerinde pek oldukca tv dizisi ve beyaz perde filmimizde rol aldı. Banes’in rol almış olduğu tv dizileri içinde One Life to Live, China Beach, The Royal Pains ve Nashville şeklinde yapımlar yer alırken, beyaz perdede ise 1988 yılında yapılmış Cocktail ve 2014 yılında yapılmış Gone Girl filmleriyle dikkat çekti.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *