MTV Film ve TV Ödülleri sahiplerini buldu – Magazin Mahallesi Kültür

2021 MTV Film ve TV Ödülleri 16 Mayıs’ta Los Angeles’taki Palladium’da gerçekleşti. Leslie Jones’un sunuculuğuyla ev sahipliği yapmış olduğu törene; This is Us’ta rol alan Justin Hartley ve Mandy Moore ikilisinin yanı sıra Scarlett Johansson ve Sacha Baron Cohen benzer biçimde Hollywood’un Meşhur yıldızları da katıldı.

WandaVision, toplamış olduğu ödüllerle törene iz bırakırken, Oscar gecesinde anılmayan Chadwick Boseman da en iyi performans kategorisinde ödül kazanmıştır.

Corona virüsü sebebiyle bir süredir ödül geceleri online gerçekleşirken ya da iptal edilirken Oscar’dan sonrasında MTV Film ve TV Ödülleri de fizyolojik olarak gerçekleşti. Kırmızı halıya kadar maskeleriyle yürüyen ve kırmızı halıda maskelerini çıkaran ünlülerle renkli görüntüler ortaya çıktı.

Geceden ödülle dönen adlar ise şu şekilde:

En iyi film: To All the Boys: Always and Forever

En iyi şov: WandaVision

Bir filmimizde sergilenen en iyi performans: Chadwick Boseman (Ma Rainey’s Black Bottom)

Bir şovda sergilenen en iyi performans: Elizabeth Olsen (WandaVision)

En iyi kahraman: Anthony Mackie (The Falcon and the Winter Soldier)

En iyi öpücük: Chase Stokes & Madelyn Cline (Outer Banks)

Güldürü branşında en iyi performans: Leslie Jones (Coming 2 America)

Atılım gösteren performans: Regé-Jean Page (Bridgerton)

En iyi dövüş sahnesi: Wanda, Agatha’ya Karşı: WandaVision

En iyi ikili: Anthony Mackie & Sebastian Stan: The Falcon and the Winter Soldier

Scarlett Johansson’a MTV Nesil Ödülü

Ek olarak Avengers filmlerinde Black Widow rolüyle yıldızını parlatan Scarlett Johansson da MTV’nin Nesil Ödülü’ne layık görüldü. Oyuncu; daha ilkin bu ödülle onurlandırılan Sandra Bullock, Jim Carrey, Tom Cruise, Johnny Depp, Robert Downey Jr., Jamie Foxx, Dwayne Johnson ve Mike Myers benzer biçimde adların arasına katılmış oldu.

Beklenen fargmanlar MTV ödül gecesinde gösterildi

Törende merakla beklenen film ve gösterilerden de fragmanlar gösterildi. Yönetmenliğini Cate Shortland’ın ve yapımcılığını Kevin Feige’in üstlendiği Black Widow, Disney + vizyonu için hazırlıklara devam ederken, fragman da ödül gecesinde paylaşıldı.

Gene Disney +’ta yayınlanacak olan ve Marvel severlerin heyecanla beklediği bir başka yapım olan Loki’den de yepyeni görüntüler geldi. Tom Hiddleston’ın başrolde yer almış olduğu dizi için hazırlıklar neredeyse tamamlanmak suretiyle.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *