Mucize Tabip’un Buyruk’ı Onur Tuna’nın gizemli aşkı ortaya çıktı

Mucize Tabip‘un Buyruk’ı Onur Tuna‘nın hususi yaşamı oldukça merak ediliyordu. 35 yaşındaki oyuncunun meslektaşı Elif Doğan ile aşk yaşamış olduğu ortaya çıktı.

İlişkinin mimarı tanıdık çıktı

Onur Tuna ile Elif Doğan‘ın ilişkisinin mimarı da ortaya çıktı.

Tuna ile Yasak Elma dizisinde aynı seti paylaşan oyuncu Sevda Erginci, bu birlikteliğin mimarıymış.

“Delidolu ve kıskancım”

Meşhur oyuncu Onur Tuna, ‘İlişkilerinde nasılsın?’ sorusuna şu cevabı vermişti:

“Delidolu ve kıskancım. Ama bu “Bunu giyemezsin” tarzında değil. Bunu daha tatlı yollarla icra eden biriyim. Bir bayan da bence bunu ister. Sahiplenilmek, merak edilmek… Ben de öyleyim, merak edilmek isterim yoksa niçin ilişki yaşayayım ki? Birinin beni sahiplendiğini bilmek güzel. Gerçek sahiplenme var ise birazcık fedakâr olman gerekiyor. Kolay değil ilişki yaşamak. O yüzden izole olman gerekiyor. İnsanlar birbirini yanlış algılıyor. Bunun ilişkiye ziyanı var.”

“Aşk bir takıntıdır”

Tuna, “Aşkı nasıl tanımlarsın?” sorusuna ise, “Aşk bir takıntıdır. Dokunduğun, beraber uyuduğun, zaman geçirdiğin, hormonlarınla yaklaştığın birini alışkanlık haline getirirsin. Aşk başta yoğun adım atar sonrasında dengeye oturur. O an aşkın bittiğini düşünmek büyük hata. Vaka dengeye oturuyor, biten bir şey yok. Bitse aslına bakarsanız hepimiz birbirinden gider.” demişti.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *