Mucize Tabip’un Nazlı’sı Sinem Ünsal, ekrana geri dönüyor

Çekimleri İstanbul’da devam eden ve ekran için gün sayan dizide sevilen oyuncu Sinem Ünsal, Gizem Kılıçlı karakteri ile seyirci karşısına çıkacak. Geçmişlerinden kaçan iki kız kardeşin sır ve coşku dolu öyküsünü ekrana taşıyan “Elbet Bir Gün” için görüntü tazeleyen oyuncu hukuk mezunu, müdafa sanatları eğitimi almış, evli bir bayanı canlandıracak.

Bambaşka bir Sinem

Yepyeni görevi için fazlaca heyecanlı olan güzel oyuncu hazırlık süreci aleyhinde ise şunları söylemiş oldu:

“Şimdiye kadar izlemediğiniz bir Sinem göreceksiniz. Projenin beni en heyecanlandıran yanlarından biri tam da bu.”

“Adı gibi gizemli”

Canlandırdığı Gizem karakterinin adı benzer biçimde gizemli bulunduğunu belirten oyuncu görevi ve hikayeyi ise şu şekilde tanım etti:

“Öncelikle ismi gibi bir kadın olduğunu söylemeliyim. Geçmişiyle geleceği arasında uçurum yaratmış kendi hayatında. Yarattığı bu büyük farklılığa adaptasyonu, hayatta kalabilme çabası, sevdikleri için yaptıkları… Öyle çok şey sayabilirim, o kadar çok sevdim ki Gizem’i… Ama en çok hayran olduğum yanı; çok güçlü bir karakter olması.”

Sinem Ünsal, “Elbet Bir Gün” dizisinde izleyicilerin, bambaşka dünyalara ilişkin iki kız kardeşin ortak geçmişleri sebebiyle bir araya gelmek zorunda kalışını izleyeceklerini söylemiş oldu:

“Sıfırdan kurdukları dünyalardaki insanların geride bırakmaya çalıştıkları sırlardan haberleri yoktur. Bir tarafta her şey rayında gibi görünürken diğer tarafta evliliklerinin ortasına bomba gibi düşen bu sırlar yüzünden fırtınalar kopuyor diyelim ve ilk bölüm için sabırsızlıkla bekleyelim bence.”Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *