Müge Anlı, Acun Ilıcalı’nın Exxen’ine mi aktarma oluyor?

Meşhur sunucu ve gazeteci Müge Anlı, 12 yıldan bu yana ATV ekranlarında yapmış olduğu programla, reyting rekorları kırıyor. Cinayetleri ortaya çıkarması ve kayıpları bulması sebebiyle toplumsal medyanın da en oldukça konouştuğu adların başlangıcında gelen Anlı, tatlı – sert mizacı sebebiyle de izleyici tarafınca seviliyor.

Sürem finali yapmış oldu

ATV ekranlarında gösterilen “Müge Anlı ile Tatlı Sert” programının sürem finali yapmasının peşinden ortaya bomba benzer biçimde bir iddia atıldı. İddiaya gore yepyeni sezonda ATV’ye dönmeyecek olan Müge Anlı, yapımcı Acun Ilıcalı‘nın sahibi olduğu paralı Exxen platformunda program meydana getirecek.

Toplumsal medyada yayıldı

Toplumsal medya üstünden yayılan iddiaya gore Müge Anlı‘nın yepyeni döneme Acun Ilıcalı‘nın paralı kanalı olan Exxen‘de başlamış olacağı Acun Ilıcalı’nın bu aktarma için kesenin ağzını açmış olduğu söylendi.

Acun Ilıcalı devrede iddiası

1 Ocak itibariyle gösterim hayatına başlamış olan Exxen dijital platformda Acun Ilıcalı son olarak Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi ve UEFA Konuşma Ligi gösterim ihalelerini almıştı.

Acun Ilıcalı‘nın daha öncede birçok kez gündeme gelen ve hamleler yapmış olduğu Müge Anlı ile Tatlı Sert programının gösterim haklarını almak suretiyle devreye girmiş olduğu söyleniyor.

Izleyiciler ikiye bölündü

Transferin gerçekleşmesi halinde eylül ayının ilk haftasından itibaren tam 12 senedir ATV ile anlaşan Müge Anlı, Exxen gösterim halletmeye başlamış olacak. Toplumsal medyada da konuşulan bu iddia ise seyirciyi ikiye böldü.

Senelerdir Müge Anlı‘yı evinde konuk eden ve soluksuz izleyen kemik kitlesi ‘ATV’den başka yerde yapması imkansız’ derken’ bazıları ise bu değişimin iyi olacağını kaydetti.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *