Müge Anlı’da akılalmaz vaka! Yitik olarak aranan Mehmet Turhan’ın seri cinayetleri ortaya çıktı!

Kayseri’de boşandıktan sonrasında da beraberliklerini sürdüren Mehmet Turhan ile Firdevs Öztürk çifti, 19 Mayıs tarihinde şüpheli bir halde kayıplara karıştı. Anne ve babasını bulmak için araştırmacı gazeteci Müge Anlı’ya başvuran Yusuf Turhan, babasının üç cinayetten görevli bulunduğunu, yabancı uyruklu bir kadının da kollarını satırla kestiğini açıkladı.

Kayseri’nin Kocasinan İlçesine bağlı Erkilet Beldesi‘nde yaşayan Mehmet Turhan ve Firdevs Öztürk çifti, 19 Mayıs tarihinde şüpheli bir halde ortadan kayboldu. Kayboldukları gün oğulları Yusuf Turhan’a alışveriş yapmak suretiyle dışarı çıktıklarını söyleyen çiftten, 8 gündür haber alınamadı.

Kollarını satırla kesmiş!

Canlı yayında babası Mehmet Turhan’ın geçmişte kız kardeşinin, 15 senelik arkadaşının ve gasp etmiş olduğu başka bir şahsın cinayetinden görevli bulunduğunu söyleyen Yusuf Turhan, babasının ek olarak yabancı uyruklu bir kadının da kollarını satırla kestiğini açıkladı. Anlatılanlar karşısında büyük şaşkınlık yaşayan Anlı, “Neler duyuyoruz. Artık korkuyorum ben” diye tepki gösterdi.

“Ya beni öldür, ya da öldürttür”

55 yaşındaki Mehmet Turhan’ın kaybolmadan derhal ilkin mal meselesi yüzünden husumetli olduğu kardeşine mektup yazdığı da ortaya çıktı.

Canlı yayında Müge Anlı tarafınca okunan mektupta, yitik Turhan’ın kardeşine, “Sana bir fırsat veriyorum. Ya beni öldür, ya da öldürt. Yüzleştikten sonra seni öldüreceğim. Şerefim ve namusun için herkese ibret olsun diye yapacağım” söylediği öğrenildi.

Hem ağabeyinin hem de yengesinin kaybında şüpheli olarak görülen amca Yusuf Turhan ise canlı yayına bağlanarak kendisi ile alakalı iddiaları reddetti.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *