Müge Anlı’da Aşk-ı Memnu vakası! Kocasının yeğeniyle kaçan kadının savunması pes dedirtti!

Afyonkarahisar’da yaşayan Seçer Kaygısız, 1 Ağustos’ta yeğeniyle beraber kaçan eşini aramak için Müge Anlı’ya başvurdu. Karısı ve yeğeninin ilişkisine evlerinde tanık bulunduğunu iddia eden Kaygısız, her şeye karşın karısını oldukca sevdiğini söyleyerek geri dönmesi için canlı yayında bir çağrıda bulunmuş oldu.

Anlı, haftalardır ulaşılamayan üç çocuk anası hanımı bularak karı kocayı canlı yayında yüzleştirdi.

“Yeğeniyle beraber değilim ayrılsın diye oyun kurduk”

Telefonla bağlanan genç hanım, kocasının yeğeniyle beraber olduğu iddialarını reddederek şunları söylemiş oldu:

“Kimse 3 çocuğunu bırakıp gitmez. Onun bana yapmadığı eziyet kalmadı. Ben yeğeniyle beraber değilim. Biz ona benden ayrılsın diye oyun kurduk. Birbirimize mesaj attık. Kaçmamın yeğeniyle bir ilgisi yok”

Müge Anlı: Fazlaca tehlikeli bir plan

Duyduğu sözler karşısında şaşkınlık yaşayan Müge Anlı, “Bu çok tehlikeli bir plan… Madem bu kadar kötü bir adam bu mesajları gördüğünde size bir şey yapma ihtimali de var. Nasıl yapabildiniz?” diyerek tepki gösterdi.

Bir başka hanıma çağrıda bulunmuş oldu

Eşinin yalan söylediğini dile getiren Seçer Kaygısız’ın iddiası ise ağırdı. Karısının yeğeninin haricinde başka adamlarla da görüştüğünü iddia eden Kaygısız, şunları söylemiş oldu:

“Senin yüzünden üç tane yuva yıkılacak. Yalan söyleme… Beni arayıp otel odasından canlı canlı yatarken göstermedin mi? Bundan sonra sen benim bir şeyim değilsin…”

Karısının gelmeyeceğini öğrenince canlı yayından bu kez bir başka hanıma seslenen Seçer Kaygısız, “Hatice dönmeyecek. Çık gel” sözleriyle şaşkınlık yarattı.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *