Murat Boz ile Damla Sönmez aşk mı yaşıyor? İşte cevabı…

O Ses Türkiye Yılbaşı Hususi programında sahne alan Damla Sönmez, son devrin en fazlaca konuşulan oyuncuları içinde içeriyor.

Geçtiğimiz nisan ayında 9 senelik sevgilisi Ushan Çakır‘dan ayrılan Damla Sönmez‘in hususi yaşamı merak ediliyor. Uzun bir süre adı Çukur dizisindeki partneri Aras Bulut İynemli ile anılan Damla Sönmez, bu aşk iddiasını kati bir üslupla yalanlamıştı.

Düet yapmaları vaka oldu

O Ses Türkiye Yılbaşı programında sahne alan oyuncu Damla Sönmez, sahnede Murat Boz‘la düet yapmış oldu. İkili aleyhinde aşk iddiası ortaya atıldı.

Duygusal yakınlık söz mevzusu değil

Snob Magazin’de yer edinen habere nazaran; Damla Sönmez ile Murat Boz içinde duygusal bir yakınlık söz mevzusu değil. Sönmez ve Boz’un toplumsal medyada meydana getirilen yakıştırmalara güldükleri ifade edildi. Sönmez ile Boz’un hayatında kimse bulunmuyor.

Aşkı bu sözlerle tanım etti

Bir dergiye röportaj veren Damla Sönmez, aşka dair görüşlerini söyledi. Sönmez, “Aşk senin yaratımını sağlayan ateş. Ailen, mesleğin, yaratımını nerede kullanıyorsan orası. Hayata aşkla bakmak, yaşıyor hissettiriyor insana. Tam olarak olduğun yerde durabilmek, anda var olabilmek aşk. Başka bir yerde olmak istememek. Tam hissetmek. Kendinde tam, var oluşla tam. Hareketini her hücrende hissettiğin bir ateşin içinde huzurla var olabilmek.” sözleriyle aşkı tanımladı.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *