Murat Boz’dan ‘Hadise’ sorusuna cevap

Meşhur müzisyen Murat Boz, önceki akşam Sıkıntılı AVM‘den çıkarken objektiflere yansıdı. Boz, ayaküstü muhabirlerle söyleşi etti.

O Ses Türkiye aleyhinde konuştu

O Ses Türkiye’ aleyhinde konuşan yakışıklı müzisyen, “Ebru Gündeş yeniden geldi. Oğuzhan Koç katıldı. Çok eğlenceli geçiyor” ifadelerini kullandı.

Hadise’nin yokluğunu değerlendirdi

41 yaşındaki Murat Boz, kendisini görüntüleyen gazetecilerin “Hadise Hanım’ın olmayışını nasıl değerlendiriyorsunuz?” sorusuna da cevap verdi.

Boz, ‘O Ses Türkiye’de uzun seneler beraber jüri koltuğuna oturmuş olduğu arkadaşı için “Hadise her zaman beraberiz. Hadise bizimle” şeklinde konuştu.

Acun Ilıcalı’dan Hadise yorumu

Yepyeni sezonda ‘O Ses Türkiye‘ jürisinde yer almayan Hadise ile ilgili Acun Ilıcalı, “O Ses Rap’te Hadise. Mero ile anlaştık mutluyuz, Murda ile anlaşıyoruz çok mutluyuz. Kadın yok. Hadise’ye sen olur musun dedim? ‘Nasıl olacak’ dedi. İkisi aynı anda olmazdı. Biz onu Hülya’da denedik çünkü. O Ses Türkiye’de de Hülya vardı. Yetenek Sizsiniz’de de… Biz mutlu olmadık. O yüzden Hadise ‘O Ses Rap’te” demişti.

Tuba Büyüküstün izahı

Öte taraftan Netflix’in yepyeni Türk dizisi Another Self‘te rol alan Murat Boz, rol dostlarıyla set yorgunluğunu attıkları sırada çekilen fotoğrafları paylaşmış ve günlerce konuşulmuştu.

Murat Boz, dizideki partneri Tuba Büyüküstün ile ilgili paylaşımla ilgili soruya da “Tuba ile çok güzel bir iş çıkardık. Paylaşıma gelince ise arada öyle paylaşımlar yapıyorum” yanıtını verdi.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *