Mustafa Yılmaz, yepyeni klibi ‘Ben De İnsanım’ için gün sayıyor

Mustafa Yılmaz’ın yepyeni şarkısı Hayrettin Güneş yönetmenliğinde yaşanmış bir yaşam öyküsünü ele alarak  çekmiş olduğu klip gene oldukça ses getirecek.

Oyunculuğu ile ön plana geçecek olan Mustafa Yılmaz kısa film tadında çıkacak yepyeni klibi ile 16 Nisan’da çıkması planlanan ben de insanım şarkısı “Seven Hiçbir İnsan Asla Aldatılmayı Hakketmez” etiketiyle paylaşıma sunulacak.

Yapımcılığını Hayrettin Güneş ve Mehmet Güneş’in üstlendiği, Grand Müzik etiketiyle bütün dijital platformlar da olacak. Ortalama 40 kişilik ekip tarafınca çekiminin üç gün toplam hazırlığının 30 gün sürdüğü klip aslına bakarsak daha oldukça kısa film tadında gözünüzü kırpmadan izleyebileceksiniz. 

Söz ve müzik Ersoy Dinç‘e ilişkin olan şarkıda ek olarak birde düeti bulunuyor.

Yapımcı ve yönetmen Hayrettin Güneş, “İnandığım her proje kısa film tadında ve mesaj içerikli olmak zorunda, bu anlamda Önümüzdeki günlerde bu tarz kliplerimizi daha çok izleme fırsatı bulacaksınız” açıklamasında bulunmuş oldu.

Grand müzik etiketiyle birçok sanatçıyı bünyesinde taşıyan Yönetmen Hayrettin Güneş yakışıklı sanatçısı Mustafa Yılmaz ile iddialı geliyor.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *