Müzisyen Ariana Grande, 1.5 senelik sevgilisi Dalton Gomez ile gizlice evliliğe ilk adımını attı

ABD’li dünya Meşhur müzisyen Ariana Grande, hayranlarını şaşırtan bir haberle gündemde. 27 yaşındaki Grammy ödüllü müzisyen gizli saklı bir törenle dünyaevine girdi.

Grande ve 25 yaşındaki sevgilisi Dalton Gomez, Meşhur şarkıcının Montecito’daki evinin arka bahçesinde geçtiğimiz hafta sonu evliliğe ilk adımını attı. Törene çiftin en yakınları dahil olmak suretiyle yalnızca 20 şahıs katıldı.

People’a konuşan çifte yakın bir kaynak eşiyle olan evliliği doğrularken, “Çok küçük ve özel bir törendi. Ortam mutluluk ve sevgiyle doluydu. Çift ve aile daha mutlu olamazdı” ifadelerini kullandı.

Ocak 2020’de ilişkileri başlamış olan Granda ve Gomez, dünyayı saran corona virüsü salgını sebebiyle karantina periyodunun büyük kısmını beraber geçirdi.

Noel öncesinde nişanlandıklarını duyuran çift, hayatlarını birleştirmek için daha çok beklemek istemedi.

ABD medyasına konuşan çifte yakın başka bir kaynak, “Düğünü geçtiğimiz hafta yapmak istediler çünkü takvimleri giderek sıkışıyordu. Beklemenin bir anlamı olmadığı konusunda hemfikirdiler. İkisi de her zaman sade ve samimi bir tören istiyordu” dedi.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *