Müzisyen Bahadır Tatlıöz’ün acı günü

Meşhur müzisyen Bahadır Tatlıöz, kendisi şeklinde müzisyen olan babası Nail Tatlıöz‘ün yaşamını yitirdiğini deklare etti.

Geçtiğimiz günlerde babasının beyin kanaması geçirmesi sebebiyle yoğun bakımda kaldığını duyuran Bahadır Tatlıöz, bu kez acı haberi sevenleriyle paylaştı.

Meşhur müzisyen, “Babam Nail Tatlıöz 12 gün süren yaşam savaşını kaybetti. Ölüm gelince bize düşen çaresizlik. Müziğim sustu. Bana ilk notaları öğreten hocam sustu.” sözleriyle duygu yüklü bir ileti paylaştı.

“Kalbimiz kırık ama içimiz rahat”

Öte taraftan Bahadır Tatlıöz, babasının organlarını bağışladıklarını şu sözlerle söyledi:

“Bu çok zor karar ile iki tane aileyi evlatlarına, analarına, babalarına ya da kardeşlerine kavuşturuyoruz. Onlar bir şans daha elde ediyorlar. Aslan babam bu dünyadan hayat kurtararak Kahraman olarak ayrılıyor. Zaten geçen gün demiştim ya “İlk ve son süper kahramanım” diye. Kahramanlar da ölür ama arkalarında kurtardıkları hayatlar bırakarak ölür. Kalbimiz kırık ama içimiz rahat. Babam hayır ve dualar ile anılacak. Başkaları onun bir parçasını taşıyacak. Babamdan ve bizden bir parça. Ahh Babam Ahh. Artık Allah’a emanetsin. Cenneti ile mükafatlan inşallah. Seni çok seviyoruz. Emeklerin ile Sevgin ile bize kattıklarını asla ödeyemeyiz…”Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *