Müzisyen çift Gwen Stefani ile Blake Shelton evliliğe ilk adımını attı

2015 yılından bu yana beraber olan Meşhur müzisyen Gwen Stefani ile country müzik alanındaki çalışmalarıyla tanınan Blake Shelton evliliğe ilk adımını attı. Çift, ABD Oklahoma‘daki çiftliklerinde bir tek oldukca yakın aile üyeleri ve arkadaşlarının katılmış olduğu bir törenle hayatlarını birleştirdi. Gwen Stefani, törende çekilen fotoğrafları da toplumsal medya sayfasından takipçileriyle paylaştı.

İlk evliliğini Gavin Rossdale ile meydana getiren ve ondan üç çocuk sahibi olan Gwen Stefani, törende biri klasik uzun ve kabarık duvaklı, diğeri mini etekli iki değişik gelinlik giydi. Stefani, hem de yakın dostu olan Vera Wang‘ın imzasını taşıyan gelinlik tercih etti.

Stefani’nin gelinliğinin uzun duvağında da hem kendisinin hem de Blake Shelton‘ın eski evliliklerinden dünyaya gelen çocuklarına bir jest de vardı. Uzun duvakta Shelton ve Stefani’nin yanı sıra Gwen Stefani‘nin ilk evliliğinden dünyaya gelen oğulları Kingston James, Zuma Nesta ve Apollo Bowie‘nin adları işlenmişti.

51 yaşındaki Stefani, törenin bir diger kısmında mini etekli bir gelinlik giydi. Görünümünü beyaz renkli, işlemeli kovboy çizmeleri ile tamamladı. Bu ikinci gelinliğin altına da file şeklinde çoraplar giydi Meşhur müzisyen. Stefani’nin, düğünü için tercih etmiş olduğu bu ikinci gelinlik de Vera Wang’ın imzasını taşıyor.

Gwen Stefani ile Blake Shelton‘ın düğün töreni, Shelton’ın Oklahoma‘daki çiftliğinde yapılmış oldu. Çift, uzun süredir burada beraber yaşıyor. Merasim için çiftliğin bahçesine hususi bir çardak inşa edildi. Çardak, merasim için çiçeklerle hususi olarak süslendi. Stefani ile Shelton’ın düğün törenine toplamda 40 şahıs katıldı.

Gwen Stefani ilk evliliğini 2002 ile 2016 içinde Gavin Rossdale ile yapmış oldu. Bu evlilikten çiftin Kingston, Zuma ve Apollo isminde üç tane oğlu bulunuyor. 45 yaşındaki Blake Shelton ise ilk evliliğini 2003 ile 2006 içinde Kaynette Williams ile yapmış oldu. İkinci kez 2011 ile 2015 içinde Miranda Lambert ile yaşamını birleştirdi. Bu Shelton’ın üçüncü birlikteliği.

Gwen Stefani ile Blake Shelton‘ın düğün pastası da son aşama mütevazi fakat gene de gösterişliydi. Çift, pasta kesilirken de uzun uzun poz verdi.

Gwen Stefani ile Blake Shelton‘ın köpekleri de törenin konukları arasındaydı. Sempatik köpek pasta kesimi esnasında Stefani’nin duvağının altına girerek bir süre oyun oynadı.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *