Müzisyen Deha Bilimlier, eşi Aslı Bilimlier’i Gülşah Saraçoğlu’yla mı aldattı? Izahat geldi!

İddiaya bakılırsa; Gülşah Saraçoğlu dostlarıyla beraber Deha Bilimlier’i dinlemeye gitti. Gecenin ilerleyen saatlerinde Bilimlier, Saraçoğlu’nu sahneye çağrı etti, beraber şarkı söylemiş oldu.

Program sonunda mekanı ayrı ayrı terk eden ikili Gülşah Saraçoğlu’nun evinde buluştu. Geceyi beraber geçirdi. Bu yasak aşk Magazin kulislerinde dilden dile yayıldı. Deha Bilimlier’in eşi evi terk etti…

‘Bana karşı meydana getirilen bir hücum’

Aslı Bilimlier ile mutlu bir eşiyle olan evliliği olan 3 çocuk babası Deha Bilimlier şoke eden iddiaların peşinden sessizliğini bozdu. 2.sayfa programına konuşan Bilimlier şunları söylemiş oldu:

“20 senedir sahne yapıyorum üç çocuğum var evli biriyim. Benim bu taraklarda bezim olmadığını bildiğiniz gibi. Oldukça çirkin bir Haber, haber bu şekilde değildi daha başka bir öykü vardı her geçen gün değişti.

Gülşah benim dostum bu fazlaca çirkin bir şey, benim üç çocuğum var kim yaptıysa Tanrı’ından bulsun. Bu iddiayı yaratanların Gülşah ile problemi olan birileri olabilir, benim kimselerle problemim yok.

Kimseyi telefonla arayıp, ‘eşim duymasın’ demedim. Bu tarz bir olay yok… Eşim de Gülşah’ı tanıyor, onunla da konuştuk. Eşim aldırmıyor bu iddiaları, fakat azca birazcık tahmin ediyorum niçin çıktığını… Burada bir komplo var fakat ortaya çıkaracağım. Sahne haricinde Gülşah’ı asla görmedim, dışarıda bir araya gelmedim. Beni izlemeye gelen birisi…

Eşim beni fazlaca iyi bilir, tavrımı fazlaca iyi biliyor… Gülşah geldiği gün benim sahneme çıktı, ona mikrofon uzattım onu yanlış anlayan birisi bir ihtimal öyleki bir haber yapmak istedi. Bu dedikodular; Gülşah beni izlemeye geldikten yedi gün sonrasında yayıldı. Bu çirkin bir hücum, bir fotoğraf var ise yayınlasınlar. O şekilde bir şey yok…”

Bu şekilde bir şeyin mümkünatı yok!

Programa telefonla bağlanan Gülşah Saraçoğlu da iddiaları yalan olduğunu beyan etti:

“Bu şekilde bir durumu açıklamanın üzüntüsü içerisindeyim. O denli füzili, o denli yanlış ve yalan ki… Kurtuluş eski eşimin de benim de dostum. Bu şekilde bir durumun mümkünatı yok, bir iki gündür dönen bir haber fazlaca yanlış. Bir görüntü bulunduğunu söylüyorlar Tanrı aşkına bana da göndersinler…”Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *