Müzisyen Demi Lovato deklare etti! ‘Tecavüze uğradım’

Müzisyen Demi Lovato, yaşamını mevzu alan ‘Demi Lovato: Dancing With The Devil’ adlı belgeselde, 2000’lerin sonunda Disney Channel‘da çalışırken tanımış olduğu birinin kendisine saldırı ettiğini deklare etti.

Bu süreçte yaşadıklarını özetleyen Lovato, “Bekaretimi tecavüz sonucu kaybettim” ifadelerini kullandı.

“Kendimi suçlu buldum”

Bu kişiyi vakadan sonrasında her gün görmek zorunda kaldığını belirten Meşhur müzisyen, “O kişiye bir ay sonra ulaşıp, kontrolü ele almak istedim. Bu her şeyi daha kötü hale getirdi. En başından orada bulunduğum için kendimi suçlu buldum, bir süre yaşanan olayın ‘tecavüz’ olduğunu anlayamadım.” dedi.

Kimliğini açıklamadı

Kendisine saldırı eden kişinin kimliğini açıklamayan Lovato, “Disney topluluğundan biriydi” dedi.

Yaşananları duyurduktan sonrasında o kişinin başına bir şey gelmediğini ifade eden Demi Lovato, yer almış olduğu filmden çıkarılmadığını da sözlerine ekledi.

“Üç kez felç, bir kez kalp krizi geçirdim”

28 yaşındaki müzisyen, aşırı doz uyuşturucu alması sebebiyle üç kez nüzul ve kalp krizi geçirdiğini belirtmişti.

“Beyin hasarı yaşadım”

Demi Lovato, yönetmenliğini Michael Ratner‘ın üstlendiği belgeselde, fena alışkanlığının bedelini iyi mi ödediğini anlatmıştı.

Lovato, “Beyin hasarı yaşadım. Bunun etkileri hala devam ediyor. Araba kullanmıyorum, çünkü görüşümle ilgili karanlık noktalar var” demişti.

Meşhur müzisyen, “Dokuz tane hayat yaşadım, tıpkı kedim gibi. Biliyor musunuz, şu anda dokuzunca hayatımdayım. Sevdiğim işleri yapmaya geri dönmeye, yani müziğe dönmeye hazırım” diyerek, gelecekle ilgili planlarını anlatmıştı.

Oyunculuk da yapmış oldu

Kısa bir süre oyunculuk da meydana getiren Demi Lovato, ilk kez ‘Barney ve Arkadaşları’nda rol almıştı.

Lovato, arkasından 2008’de ‘Rock Kampı’ adlı tv filminin başrolünde yer alarak ünlenmişti.

Beslenme problemleri yaşadı

Bir dönem müzisyen Joe Jonas ile de aşk yaşayan Demi Lovato, Jonas’tan ayrıldıktan sonrasında beslenme problemleri ve bazı ruhsal sorunlardan sebebiyle rehabilitasyona alınmıştı.

12 Temmuz 2011 tarihinde kişisel sorunlarını özetleyen ‘Skyscraper’ adlı bir single gösteren Demi, bu şarkıyla ‘En İyi Yaz Şarkısı’ ödülünü almıştı.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *