Müzisyen Ece Ronay ile Mehmet Bilir evliliğe ilk adımını attı

Toplumsal medya fenomeni ve müzisyen Ece Ronay, geçtiğimiz aylarda klibinde oynayan Mehmet Ali Erbil’in kendisine attığı mesajları ifşa etmiş ve Meşhur şovmenden “taciz” ve “hakaret” sebebiyle şikayetçi olmuştu.

Evlendiler

Ronay, rahatsız etme iddialarından sonrasında Mehmet Bilir‘in, Erbil ile buluşmasının peşinden nişanlısından ayrıldığını duyurmuş sadece hemen sonra aralarındaki buzların eridiğini söylemişti.

“Düğün yazın olacak”

Anne olmaya hazırlanan Ece Ronay, sevgilisi ile dünyaevine girdi. Önceki gün Bilir ile yaşamını birleştiren Ronay, haberi Instagram‘dan duyurdu. Mevzuyla ilgili izahat icra eden Ece Ronay, “Bugün düğünüm yapılmadı. Sadece nikah yapıldı. Kalabalık bir nikah oldu. Kır düğünü istediğim için düğün yazın olacak.” diye konuştu.

“Bu çocuğu aldırsaydım kimsenin haberi olmazdı”

Ronay’ın geçtiğimiz haftalarda hamile olduğu ortaya çıkmıştı. Ronay, YouTube kanalında bu mevzuyla ilgili bir video çektiklerini sadece daha kurgu aşamasında bulunduğunu söylemişti. Videonun hazırlandığı ofisteki bir çalışanın bunu basına sızdırdığını söyleyen Meşhur isim, bebek beklediğini duyurmuştu.

Ronay, “Müjdem şu; ben 2.5 aylık hamileyim. Bundan dört, beş ay önce evlilik teklifi almıştım. Evlilik yolunda olan bir ilişkiydi, ‘bebek oldu’ diye evlenmiyoruz. Ben bu çocuğu sessiz sedasız bir şekilde aldırsaydım kimsenin haberi olmazdı. Bunun ne kadar büyük günah olduğunu biliyorum. Ben dini nikah yaptım. Mehmet’in hakkını yiyemem, o her zaman yanımda oldu. Bazı basın organlarında ‘Mehmet Bilir, Ece’nin üstüne ev yaptı’ haberleri yapıldı. Benim zaten 1.5 milyon değerinde bir evim ve çok da iyi bir arabam var. Benim kalkıp da kimseyle evlenme durumum söz konusu olamaz. Ben bir yıl içinde bir ev ve bir araba aldım.” ifadelerini kullanmıştı.

“Bu olayı birlikte kapatalım”

Öte taraftan Ece Ronay‘ın yayınladığı videoda ‘Evlilik yolunda olduğum’ söylediği nişanlısı, daha ilkin Mehmet Ali Erbil ile video çekmiş ve beraber ‘Vakası kapatmış olalım’ demişlerdi.

Bu videoya sinirlenen müzisyen, “Ben kimsenin böyle saçma bir özrünü kabul etmiyorum. Mehmet Ali Bey yılların kurdu, bizim Mehmet de saf… Kandırıp, kullanmış olmalı diye düşünüyorum. Nişanlım Mehmet’in nazik barış teklifini de sonuna kadar reddediyorum.” açıklamasını yapmıştı.

“Artık nişanlım değil”

Ronay, “Özür meselesinin benimle hiçbir alakası yok. Erkekler kendi arasında benim meselemi konuşup, anlaşırken fikirlerimi almaya gerek duymamış. Bu arada artık sanırım artık nişanlım değil.” ifadelerini kullanmıştı.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *