Müzisyen Ece Seçkin, düğün tarihini deklare etti

Müzisyen Ece Seçkin, geçtiğimiz gün Bebek’te görüntülendi. Yepyeni şarkısının klibi için kostüm provasına gelen Seçkin, gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Habertürk’ten Onur Aydın’ın haberine bakılırsa, pandemi döneminde ilkin kilo alıp sonrasında zayıfladığını belirten 29 yaşındaki müzisyen, “İlk zamanlar o kadar kilo almıştımki aynalara küsmüştüm. O halimden sonra spora başladım. Şimdi de eski pantalonum bile üzerime büyük geliyor. Gördüğünüz gibi iyi bir alışverişe çıkmaya ihtiyacım var” dedi.

“Düğün Eylül’de”

Ece Seçkin, ek olarak nişanlısı Davet Terlemez ile ilişkilerinde 3. yılı geride bıraktıklarını söylemiş oldu.

Seçkin, “Pandemi olmasaydı 2020’nin Haziran ayında evlenmiş olacaktık. Dolayısıyla ailelerimiz de ‘Hadi ama artık’ demeye başladı. Kısmetse düğünümüz Eylül gibi olacak. Güzel bir düğün istiyoruz” ifadelerini kullandı.

“Utandırıyorsunuz”

Parmağındaki tektaş pırlantanın sorulması üstüne ise utangaç tavırlar sergileyen müzisyen, ”Dostlar beni utandırıyorsunuz, ne olur sormayın” dedi.

Tepki gösterdi

Öte taraftan müzisyen Ece Seçkin, geçtiğimiz günlerde virüsün İngiltere’de mutasyona uğrayıp, yüzde 70 daha bulaşıcı bir hale gelmesine tepki göstermişti.

Mevzuyla ilgili Twitter hesabından küfürlü bir paylaşımda bulunan Seçkin, gönderide, “Mutasyonuna da, aşına da, bulaş hızına da, sosyal mesafene de, maskene de s… senin covid kere. Yeter artık, s….r git!” ifadelerini kullanmıştı.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *