Müzisyen Fedon’den üzen haber! ‘Kanser oldum, böbreğimin yarısı alındı’

Kanal D’de gösterilen Magazin D Pazar programına konuşan 77 yaşındaki Meşhur müzisyen Fedon, son dönemde yaşamış olduğu sıhhat sorunlarını söyledi.

Ölümden korkmuyorum!

Son 2 yılını kanser ile savaşım ile geçirdiğini belirten Fedon, “Artık hastalıklar arttı. Eski model bir arabanın önce kaportası çürür, sonra motor yağ kaçırır…Bunları bekleyen bir insanım, olacak bunlar… Yaşımdan dolayı çok hastalıklar geldi, direniyorum. Kanser oldum, böbreğimin yarısı gitti… Ama ölümden korkmuyorum… Zeki Müren’in çok güzel derdi “Ölüm varken ben yokum, ben varken ölüm yok ” Sürünmeyeyim başka hiç bir şey istemiyorum…Ölüm Allah’ın emri…Her gece dua ediyorum ‘Allah’ım çocuklarımın sağlığını ver, beni de ele güne muhtaç etme, süründürmeden canımı al…’ İnsan et ağırdır, çok zor bir şey” dedi.

Yoruldum, eskisi şeklinde değilim

Her şeye karşın yaşamayı oldukça sevdiğini belirten Meşhur müzisyen, ” Hastalık sahibi olup da benim gibi çalışan, yaşayan yoktur… Dün gece üç saat sahneye çıktım…Artık imkanlarım dahilinde günümü gün etmeye çalışıyorum. Hala giyip kuşanıp çıkıyorum dışarı…Ama yoruldum artık eskisi gibi değilim” dedi.



Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *