Müzisyen Gülay’dan güzel haber! Devlet erkanına teşekkür etti…

Geçtiğimiz günlerde yüksek enfeksiyon sebebiyle hastaneye kaldırılan Gülay, toplumsal medya hesabında son sıhhat durumuyla ilgili izahat yapmış oldu. Videolu paylaşım icra eden Gülay, sağlığının artık iyi bulunduğunu belirterek kendisine destek veren devlet büyüklerine de ek olarak teşekkür etti.

Müzisyen Gülay’dan güzel haber geldi. Gülay toplumsal medya hesabından sıhhat durumunun iyiye gittiğini belirtti. Senelerce kanserle savaştıktan sonrasında yakalandığı enfeksiyonun da atlatan Gülay, kendisini yalnız bırakmayanlara “Tedavim sonrası ilk konser… Hastalığım süresince ilgisini ve desteğini esirgemeyen Devlet erkânına, televizyoncu ve haberci dostlarıma, duyarlı canım arkadaşlarıma, sanatçı kardeşlerime, dualarını esirgemeyen başımın tacı sevenlerime sonsuz sevgi ve saygımla” sözleriyle şu videoyu paylaştı:

NE OLMUŞTU?

Cesaretin Var Mı Aşka şarkısıyla 90’lı yıllara damga vuran Gülay, seneler ilkin iki kez kanseri yendi. Şarkıcının dün ansızın rahatsızlanmasıyla hastaneye kaldırıldığı öğrenildi.

49 yaşındaki şarkıcının trombosit seviyesinin düşmesiyle rahatsızlandığı tespit edildi. Ek olarak meydana getirilen tetkiklerde şarkıcının kanında yüksek oranda enfeksiyon çıktı.

Hastaneden gösterilen görüntülerde şarkıcının moralinin iyi olduğu sadece belli bir süre hastanede tedavi görmesi gerektiği açıklandı. 

Gundemtube.com haber platformu ile güncel ve yeniliklerden haberdar ol! Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *