Müzisyen Hakan Altun hastaneye kaldırıldı

Meşhur müzisyen Hakan Altun, korkuttu. Meşhur müzisyen, sırtındaki ağrı sebebiyle hastaneye kaldırıldı.

48 yaşındaki Altun’un, “Sırtım ağrıyor, doktora gitmek istiyorum” söylediği öğrenildi.

Altun, 2008’de beyin ameliyatını meydana getiren doktoru tarafınca kontrole alındı. Hastanede ilk müdahalesi meydana getirilen şarkıcının sıhhat durumunun iyi olduğu açıklandı.

Tetkikleri devam eden Altun’un geceyi tedbir amaçlı hastanede geçireceği öğrenildi. Müzisyen, 2008 senesinde beyin tümörü ameliyatı geçirmişti.

Hakan Altun kimdir?

Hakan Altun, 13 Ağustos 1972 senesinde İstanbul’da dünyaya geldi. İlk okulu bitirdikten sonrasında 1983 senesinde İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musikisi Devlet konservatuvarına girdi.

1998 Aralık ayında “Hakan” adlı ilk albümünü çıkaran Altun, ilk albümünün çıkış parçası olan “Hani Bekleyecektin” ile üne kavuşmuştur. Hemen sonra ‘Aykut Hakan Ayşe’ isminde bir grup oluşturdular. 2000 Eylül ayında “Ağlamak Yok Yüreğim” adlı ikinci albümünü çıkaran Altun’un, ikinci albümünün çıkış parçası “Ağlamak Yok Yüreğim”dir. Bu albümde yer edinen “Her Sevda Bir Ölümmüş” adlı şarkısına Şebnem Schaefer ile çekmiş olduğu video klibi ile ses getirmiştir.

17 Mart 2002’de “Nefesimsin” adlı üçüncü albümünü çıkardı. Albümün çıkış parçası “Teklif Ediyorum”dur. İkinci klibi ise “Aşkıma Son Şarkım”dır. Üçüncü klibi ise “Nefesimsin”dir. 22 Ekim 2003 tarihinde “Yaralı Bir Aşkın Öyküsü” adlı dördüncü albümünü çıkardı. Albümün çıkış parçası “Bir Telefon”dur. İkinci klibi ise “Kördüğüm”dür. Üçüncü klibi ise “Ayrılık Olmasaydı”idi. Dördüncü klibi ise “Fenalardayım”dır.

7 Ocak 2005’te “Hediye” adlı beşinci albümünü çıkardı. 29 Mart 2006’da “Küstüm Aşklara” adlı altıncı albümünü çıkardı. Aşk, Adam Ve Ayrılık adlı albümünü 2 Ocak 2007’de çıkardı. 21 Aralık 2007’de “Aklın Bende Kalmasın” adlı yedinci albümünü çıkardı. 6 Nisan 2015 tarihinde 13 şarkıdan oluşan “Aşk Lütfen Gel” albümünü çıkardı.

Altun, zaman içinde sahnelerin aranılan isimlerinden biri oldu.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *