Müzisyen Lana Del Rey, toplumsal medyaya veda etti

Müzisyen Lana Del Rey, bütün toplumsal medya hesaplarını sildi. Cumartesi gecesi Instagram’da yayınladığı siyah beyaz bir videoda, fanatiklerine destekleri için teşekkür etti ve çevrimiçi varlığını silme kararını deklare etti.

Del Rey, “Yarın sosyal medya hesaplarımı devre dışı bırakacağımızı size bildirmek istedim ve bunun nedeni, gizlilik ve şeffaflık gerektiren pek çok başka ilgi alanım ve yaptığım başka işler var” dedi.

Ortalama üç dakika devam eden video, bir milyondan fazla seyretme aldı. Meşhur şarkıcının Instagram’da 20 milyondan fazla takip edeni vardı.

Del Rey, hangi işler üstünde çalıştığını açıklamasa da fanatiklerine, gelecekte müzik halletmeye devam edeceğini de söylemiş oldu:

“Yaptığım işi seviyorum. Kesinlikle müzik için buradayım. Ayrıca bazı farklı girişimlerde bulunuyorum ve tüm desteğiniz için çok teşekkür etmek istiyorum.”

Videosunun sonuna doğru Del Rey, daha çok mahremiyet istediğini bir kez daha dile getirdi. Müzisyen, izahat yaptıktan sonrasında bütün hesaplarını sildi.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *