Müzisyen Lara, sesi ve güzelliğiyle büyüledi

Müzisyen Lara, işletmeciliğini Gökhan Reis’in yapmış olduğu İstanbul’un en Meşhur ve nezih mekânı Duqqan’ı dolduran konuklarına sevilen ve yepyeni şarkılarını söylemiş oldu. Oldukça büyük ilgi gören sahne programında, davetliler Lara ile birlikte şarkıları birlikte seslendirdi.

Lara, sahnede yapmış olduğu Yıldız Tilbe taklitliyle de büyük beğeni ve alkış aldı. Sanatçı güzel sesinin yanında iyi bir yansılamak kabiliyetinin de bulunduğunu sevenlerine göstermiş oldu.

Ek olarak gecede oldukca güzel bir yardım kampanyası da gerçekleştirildi. Lara, giymediği elbiselerini satışa çıkardı ve elde edilecek geliri kimsesiz küçüklere bağışlayacağını belirtti. Bunu duyan Duqqan’ın işletmecisi Gökhan Reis, Lara’nın başlatmış olduğu kampanyaya 10 bin TL bağışlayacağını söylemiş oldu.

Gökhan Reis, “Çocuklar bizim geleceğimiz, onlara sahip çıkmalıyız, bu duyarlılığından dolayı Lara hanımı kutluyor ve her zaman yanında olduğumu bilmesini isterim” dedi.

Aynı gecede Duqqan’ın işletmecisi Gökhan Reis’in eşi Şebnem Reis’in de doğum günü kutlandı. Doğum gününe toplum yaşamının önde gelenleri, yakın akrabaları ve dostları katıldı. Şebnem Reis’in doğum gününden sebebiyle Duqqan çiçek bahçesine döndü. Güzel sanatçı Lara’da Şebnem Reis’in doğum gününü sahneden şarkılarıyla kutladı.

Gökhan Reis, her hafta birbirinden Meşhur sanatçıların konserlerinin devam edeceğinin müjdesini verdi.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *