Müzisyen Marilyn Manson aleyhinde tutuklama sonucu çıkarıldı

Son zamanlarda kendisine yöneltilen iddialarla gündeme gelen dünyaca Meşhur müzisyen Marilyn Manson aleyhinde tutuklama sonucu çıkartıldı.

Dönüş yapmıyor

BBC’de yer edinen habere gore, New Hampshire polisi tarafınca meydana getirilen açıklamada, Manson ve menajerlerinin tutuklama kararından bir süredir haberdar olduğu sadece dönüş yapmadığı açıklandı.

Gilford Polis Departmanı, her suçlamanın bir yıldan azca hapis cezası ve 2 bin dolara kadar cezası olabileceğini söylemiş oldu.

“O, kadınları yok eden bir canavar”

Game of Thrones’ oyuncusu Esme Bianco, geçen şubat ayında 52 yaşındaki şarkıcının kendisini baltayla kovalamasının peşinden ondan ayrıldığını açıklamıştı.

Fizyolojik ve ruhsal istismara maruz kaldığını iddia eden Bianco, şarkıcıyı, “Pek çok kadını neredeyse yok eden bir canavar” şeklinde tanımlamıştı.

“Tacizcimin adı Marilyn Manson”

Oyuncu Evan Rachel Wood ise 2007 senesinde hemen hemen 19 yaşlarındayken aşk yaşamaya başladığı ve bir yıl sonrasında ayrılmış olduğu Marilyn Manson’ın kendisini senelerce rahatsız etme ettiğini açıklamıştı.

Marilyn Manson’ın başka hayatları da mahvetmesini engellemek istediğini vurgulayan oyuncu, “Bu tehlikeli adamı ifşa etmek için, birçok endüstriyi göreve çağırmak için buradayım” ifadelerini kullanmıştı.

Wood, artık susmayacağını da sözlerine eklemişti.

“Evinde tecavüz odası var”

Müzisyen Phoebe Bridgers ise dostlarıyla ziyaret etmiş olduğu Manson’ın evinde bir saldırı odası bulunduğunu öne sürmüştü.

Durumdan birçok kişinin haberdar bulunduğunu dile getiren Bridgers, şu şekilde konuşmuştu: “O zamanlar bunun sadece korkunç bir mizah anlayışından ibaret olduğunu düşündüm. Şirket biliyordu, yönetim biliyordu, grubumuz biliyordu. Şimdi kendi aralarında uzlaşıp, şok olmuş ve dehşete düşmüş gibi davranacaklar. Ne kadar acınası bir durum.”

“Eteğimin altını gizlice filme aldı”

Rock solisti Ellie Rowsell, Marilyn Manson ile ilgili garip açıklamalarda bulunmuştu. Manson’ı eteğinin altını izinsiz filme almakla suçlayan Rowsell, “İnsanların onu savunduğunu görmek üzücü. Manson’ın ahlaksızlığını ortalıkta sergilemesi ona kadınları istismar etme hakkı vermiyor” demişti.

Marilyn Manson‘un eski asistanı Ashley Walters da cinsel rahatsız etme suçlamasıyla Manson’a dava açmıştı. Walters’ın avukatları Manson’ın korkulu ve yırtıcı bir patron bulunduğunu, arkadaşlarına “Walters’ı el ile taciz edip öpebileceklerini” söylediğini ve aralıksız 48 saat çalıştırdığını belirtmişti.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *