Müzisyen Marilyn Manson’a bir dava da asistanı açtı

Müzisyen Marilyn Manson, Ashley Walters‘ın Los Angeles’ta açmış olduğu davada cinsel hücum, darp ve tacizle suçlanıyor.

37 yaşındaki Walters ve 52 yaşındaki Manson, 2010 senesinde MySpace vasıtasıyla yazışma kurduktan sonrasında bir araya geldiler. Manson’ın evine giden Walters, gece geç saatlerde Manson’ın fotoğraf çekimi ısrarıyla karşılaştı. Peşinden da Manson’ın, gömleğini çıkarmasını istediğini iddia etti.

Walters’ın iddiaları içinde; çekimden sonrasında Manson’un onu yatağına itmiş olduğu, onu öpmeye çalmış olduğu da içeriyor.

Walters, muhtemelen olayın hücum olarak sayılmayacağını düşündüğünü söylüyor. Hemen sonra Manson’ın, maaşını ikiye katlayarak kişisel asistanı olarak iş teklif ettiğini özetleyen Walters’ın iddiaları bu kadarla bitmiyor.

Manson’ın tanıdığından bir kaynak iddiaları doğruladı

Cut’a konuşan Walters, “Onun malıymışım gibi hissettirdi. Bana kendimi bir et parçası gibi hissettirdi” dedi. Manson’ın yakınlarından bir kaynağın ifadelerine bakılırsa de Manson, Walters’ı adamların kucağına oturması için yönlendiriyordu.

Walters ve eski sevgilisi Evan Rachel Wood’un fotoğraflarını çekerek onlara karşı güvence olarak kullanan Manson’ı istismarla suçlayan bayanların sayısı her geçen gün çoğalıyor. Ashley Morgan Smithline, Evan Rachel Wood, Esme Bianco bu adlardan yalnız birkaçı.

İlk kere çıkan iddiaların peşinden Marilyn Manson Şubat ayında, Instagram hesabından bütün suçlamaları reddettiğini belirten ve bir paylaşım yapmış oldu. Manson açıklamasını yaptıktan sonrasında, paylaşımı yorumlara da kapattı.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *