Müzisyen Pete Doherty, gizlice evliliğe ilk adımını attı

Rock yıldızının temsilcisi, çiftin nişanlandığını doğrulamış sadece evlilikleriyle ilgili herhangi bir informasyon paylaşmamıştı. Sadece Pete Doherty’nin kardeşi toplumsal medyada paylaşım yapınca gerçek ortaya çıktı.

Doherty’nin kız kardeşi Amy Jo Doherty, çiftin fotoğraflarını Instagram’da paylaşarak kutlama etti.

Çiftin nişanlandığını da fanatikleri fark etmişti. Katia de Vidas’ın parmağındaki yüzük, dikkatli takipçilerin bakış açısından kaçmadı. Doherty ve Vidas birkaç senedir birlikteler ve şu anda Fransa’da beraber yaşıyorlar.

İlk olarak 2005 senesinde, Vidas’ın 31. doğum günü partisinde bir araya geldiler. Arkasından Pete Doherty hakkaten aşkı bulduğunu söyleyerek ilişkilerini itiraf etti. Sadece Pete Doherty, Arizona’da bir rehabilitasyon programını tamamlayamadığı için ilişkileri pek de kolay ilerlemedi.

2007’de nişanlanan çift, anlaşamadıkları için ayrıldılar. Uç davranışlarıyla tanınan Doherty, bu ayrılıktan sonrasında Vidas’ın boya kalemlerini ve kendi kanını kullanarak bir fotoğraf bile yapmış oldu.

Doherty geçtiğimiz günlerde nişanlandığını itiraf etmişti sadece çiftin gizlice evlendirilmiş olduğu de ortaya çıktı. Meşhur müzisyen, bu süreçte iki buçuk senedir eroinden uzak durmayı da başardı.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *