Müzisyen Pınar Eliçe, cilt kanserine yakalandığını deklare etti

Sahne hayatına oryantal olarak süregelen sonrasında müziğe yönelen müzisyen Pınar Eliçe, kansere yakalandığını duyurdu.

2. Sayfa programa konuk olan Meşhur isim sıkıntılı süreci söyledi:

“Bir sabah uyandım. Güzel duyu için doktoruma gittim. Şuramda bir ben vardı. Muayene esnasında hekim sordu ‘ne zamandır var bu? Bunun derhal alınıp patolojiye gitmesi lazım’ dedi.

Üç hafta sonrasında patoloji sonucu geldi, cilt Kanseri teşhisi kondu bana 7 ay ilkin. Çocuklarıma bile söylemeden ilk operasyonumu oldum. Fazlaca fena bir süreç… Sonrasında ikinci ameliyata karar verdiler, tekrarlamaması için. Fazlaca fazla bunu yansıtmadım, fazlaca zor günler. 60 tane nur topu dikişim var. Kanser tekrarlamasın diye göğüs kısmımı kazıdılar sonrasında da dikiş atıldı. Her şey Film şeridi benzer biçimde geçti gözümün önünden.

Daha içe döndüm, artık hiçbir şeyi takmıyorum. Su akacak yolunu bulacak. Benim için mühim olan çocuklarım yalnız… Kızım üniversitede hukuk kazanmıştır, oğlum da inşallah seneye üniversiteli olacak.

Doktorum beni çağırdı ‘bir iyi, bir kötü haberim var’ ben anladım kanser olduğumu, ‘kaçıncı evre’ diye sormuş oldum ‘birinci evre’ dedi. Bu süreçte güneşe çıkamıyordum, o bölgeyi kazıdı hekim.

Her anımızın kıymetini bilmemiz gerek, her sabah yepyeni bir güne başlıyoruz. Çevremdeki evladı şahıs eledim, üç tane dostum kaldı. O gün dostu, düşmanı görebiliyorsun. Göğüs estetiği yaptıracaktım sonrasında vazgeçtim. Tanrı her insana güzel, sıhhatli yaşlanmayı nasip etsin. Bazı bayanların yaşı yok…”Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *