Müzisyen Roger Waters, 77 yaşlarında beşinci kez nişanlandı

Page Six’in haberine gore; 77 yaşındaki Roger Waters geçen hafta Hamptons’ta yiyecek yerken bir bayan arkadaşını nişanlısı olarak tanıttı.

Page Six’in kaynağına gore; Waters’ın nişanlısı olarak tanıttığı hanım arkadaşı, 2019 Venedik Film Festivali’nde kırmızı halıda birlikte görünmüş olduğu kadının ta kendisi.

Waters, 2015 senesinde dördüncü eşi Laurie Durning’den ayrılmıştı. Çift, 10 yıl beraber yaşadıktan sonrasında 2012 senesinde evliliğe ilk adımını atmıştı.

Uzun devam eden bu beraberlik birazcık kargaşa ve bunalımlı sonlandı. Durning, mahkemede ifade verirken Waters’a “Sen ne kadar pisliksin” derken 35.000 dolarlık bir Rolex saat mevzusunda da küçük bir ihtilaf yaşanmıştı.

Waters, o sırada birlikteliğin “geri dönülemez bir şekilde bozulduğunu” ifade etmiş Durnin ise ayrılma sonunda meydana getirilen ödemelerle ilgili “evet, savaşmadım” demişti.

Waters Durning ile ayrılığından sonrasında da aktivist gazeteci Rula Jebreal ile kısa bir beraberlik yaşamıştı. Çifte yakın bir kaynak, Page Six’e; “Başladığı kadar çabuk bitti, birçok konuda anlaşsalar da ortak bir zemin bulamadılar. Üstelik aileleri de anlaşamıyor” dedi.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *