Müzisyen Sıla, 22 ay sonrasında seyirciyle buluştu

Müzisyen Sıla, fazlaca uzun bir aranın arkasından konser serisine başladı. Önceki akşam İzmir Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu‘nda sevenleriyle bir araya gelen sanatçı, seslendirdiği şarkılarla gene kendine fanatik bıraktı.

“Ekim çok iyi geldi bana”

Konserin ilk kısmına siyah bir kıyafetle çıkan Sıla, şarkılarıyla olmasıyla birlikte zarafetiyle de İzmirlileri büyüledi. 22 ay sonrasında sahnede bulunduğunu belirten müzisyen, “Uzun zaman oldu sahneye çıkmayalı ve şu an çok tarifsiz duygular içerisindeyim. Sizleri çok özledim. Yeniden doğmuş gibiyim. Ekim çok iyi geldi bana. Bugüne çok şükür…” diyerek pandemi sebebiyle verdiği uzun aranın arkasından seyircisine kavuşmanın mutluluğunu dile getirdi.

“Ne zaman bir badire olsa gözümü memlekette açıyorum” diyen Sıla, İzmir‘in yerinin fazlaca hususi bulunduğunu söyleyerek, büyük alkış topladı.

İki saat süresince dillere destan olan şarkılarını konser alanını dolduran sevenleriyle koro halinde söyleyen sanatçı, kulakların pasını sildi. Konserin ikinci kısmında David Koma tasarımı elbisesiyle sahneye çıkan Sıla, görkemli performansıyla seyircisinin konser özlemini giderdi.

Birbirinden güzel hareketli parçalarıyla açıkhava tiyatrosunda kendisini dinlemeye gelenlere müzik ziyafeti çeken sanatçı, unutulmaz bir akşama imza attı.

Sıla, pandemi öncesi son konserini 6 Ekim 2019’da İstanbul’da vermişti.

Konserler tam gaz devam ediyor

Sıla, konser serisine ekim ayında; 5 Ekim Salı Adana Çukurova Üniversitesi Açıkhava Tiyatrosu, 6 Ekim Çarşamba Gaziantep GAÜN Mavera KSM Açıkhava Sahnesi, 13 Ekim Çarşamba Ankara Atılım Üniversitesi Amfi Tiyatro, 15 Ekim Cuma Sıkıntılı PSM, 22 Ekim Cuma Bursa Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu, 23 Ekim İzmir Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu, 27 Ekim Çarşamba Antalya Açıkhava’da devam edecek.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *