Müzisyen Şimal, meme kanserini yendi

Geçen haftalarda meme kanserine yakalandığını ve kemoterapiye başladığını açıklayan müzisyen Şimal’dan güzel haber geldi. Şimal, gözyaşları içinde kanseri yendiğini söylemiş oldu.

34 yaşındaki müzisyen, Instagram hesabından yapmış olduğu açıklamada, “O kadar mutluyum ki test sonuçlarım geldi. Hiç kitlem kalmamış o kadar mutluyum ki… Sanırım kurtuldum. Dua eden herkese teşekkür ederim. Bugün benim doğum günüm, çok mutluyum. Sırada ameliyatım var. İlaçlardan sonra ameliyat tarihim belirlenecek” ifadelerini kullandı.

“Kendime çok kızgınım”

Şimal, kansere yakalandığını şu sözlerle duyurmuştu:

“Sevgili dostlarım… İki senedir elime gelen kitleyi önemsemedim öteledim. Ve o önemsemediğim kesime meme kanseri teşhisi konuldu. Kendine oldukça iyi bakan ve bedenini seven biri olarak , söylemek istediğim şu ki bedenimizin verdiği alarmlara duyarlı olmakmış kendini sevmek… Dışımı süslerken içimi unutmuşum! Kendime oldukça kızgınım aslına bakarsanız . Hem de benim için en mühim şeyi erteledim sağlığımı.

Her ne kadar bu mevzularda bilgili olduğumuzu düşünsek de kimi zaman bazı şeyleri erteleyebiliyormuşuz. Bütün hanımlarımız zamanında tedbir almak ve erken teşhis için ilkin kendi muayenesini kendisi yapmayı öğrenmeli. Lütfen benim benzer biçimde yapmayın! Siz kendinizi ertelemeyin!

Oldukca ufak bir kitleyken kendimi ertelediğim için tedaviye alındım. Sizlerle bu aşamaların hepsini paylaşacağım, bir yere kaybolmuyorum. İnanıyorum ki daha sıhhatli ve güzel günlerde şarkılarımızı hep beraber söyleyeceğiz. Dualarınızı tamamlanmamış etmeyin. Sizleri oldukça seviyorum “Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *