Müzisyen Simge Sağın, soluğu hastanede aldı

Müzisyen Simge Sağın, 15 yıl ilkin başladığı İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuarı Ses Eğitimi Kısmı‘nden dün akşam kep atarak mezun oldu.

Mezuniyet esnasında sahneye çıkan Simge Sağın, söylediği şarkılarla mezun olan öğrencileri eğlendirdi. Gece süresince eski ve yepyeni şarkılarını söyleyen Simge Sağın, adeta kendi mezuniyetinde şov yapmış oldu.

Simge Sağın hastanelik oldu

Fakat, dün akşam, yağmur ve rüzgârın azizliğine uğrayan güzel müzisyen soluğu hastanede aldı. Sağın, toplumsal medya sayfasından bir paylaşım yapmış oldu.

Sağın, “Dün akşamki mezuniyet töreninde heyecanımda rüzgâra ve yağmura maruz kaldım. Bugün kas spazmı ile hastaneye başvurdum. Ağrılarım yüzünden ne yazık ki bu gece sezon boyunca sahne aldığım mekânda olamayacağım. Tüm gelecek olanlardan özür diliyorum” ifadelerini kullandı.

Simge’yi mezuniyet töreninde sevgilisi aranjör sevgilisi Aytaç Özgümüş ve kontakt danışmanı bununla beraber menajeri Özgür Aras da yalnız bırakmamıştı.

Meşhur müzisyen Simge, kep töreni sonrası bir konser vererek talebe arkadaşlarına keyifli dakikalar yaşatmıştı. Müzisyen, o anları toplumsal medyadan paylaşmayı dikkatsizlik etmemişti.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *