Müzisyen Stacey Solomon, dördüncü anne oldu

Meşhur sunucu Joe Swash (39) ile mutlu bir beraberlik sürdüren müzisyen Stacey Solomon, 32. yaş gününde dördüncü bebeğini dünyaya getirdi. Üç adam evladı bulunan Solomon’un bir kızı oldu.

Beklenenden daha erken bir sürede dünyaya gelen bebeğini evinde doğum meydana getiren İngiliz müzisyen, o anlarda çekilen fotoğrafları ve videoyu Instagram’dan yayınladı.

Kardeşi de yanındaydı

Doğum esnasında Stacey Solomon’un yanında nişanlısı Joe Swash ve kız kardeşi Gemma da hazır bulunmuş oldu.

Şarkıcılığın yanı sıra vazife almış olduğu ‘The Loose Woman’ adlı tv programıyla da tanınan Solomon, bebeğini kendi doğum günü de olan 4 Ekim’de dünyaya getirdiğini deklare etti. Meşhur yıldız, paylaşımında, “Hayatımda arzu edebileceğim en güzel doğum günü hediyesini aldım” ifadelerini kullandı.

“Hastaneye gitmek istedim”

Paylaşımında kızının bir an ilkin dünyaya gelmeye ve kendileriyle tanışmaya karar verdiğini özetleyen Stacey Solomon, ebelerle, rahatlaması ve daha konforlu bir halde nefes almasını elde eden ekipmanla beraber derhal evine gittiklerini belirtti. O sabah uyandığında hastaneye gitme ihtiyacı hissettiğini özetleyen Solomon, sonrasında her şeyin yolunda bulunduğunu öğrendiklerinde bu karardan vazgeçtiğini açıkladı. İngiliz müzisyen, ek olarak kendisini doğum sancısı çekerken gösteren videolardan birinde hastanede kalıp epidural anestezi almadığı için bir süre pişman bulunduğunu da sözlerine ekledi.

Stacey Solomon’un yayınladığı videolarda çekmiş olduğu doğum sancısına karşın gene de gülümsemeyi dikkatsizlik etmediği de görüldü.

“Harika dokuz ay için teşekkürler”

Kızının da kendisiyle aynı doğum gününü paylaşmaktan mutluluk duyduğunu ifade eden Meşhur isim, gönderisinde “O burada… Annesinin doğum gününde doğdu. Bizim küçük kızımız… Doğum günün kutlu olsun benim sevgili kızım. Seni, tahmin edebileceğinden çok daha fazla seviyoruz. Erkek kardeşlerin, baban ve ben sana çok aşığız. Harika dokuz ay için teşekkürler. Hayatımızın geri kalanında seninle birlikte olmak için sabırsızlanıyoruz.” ifadelerini kullandı.

Üç oğlu var

Stacey Solomon ile Joe Swash’ın Rex isminde bir tane oğulları bulunuyor. Swash’ın Emma Sophocleous ile eski ilişkisinden 14 yaşlarında Harry isminde bir oğlu var. Solomon ise eski ilişkilerinden Zach ve Leighton isminde iki evladı daha bulunuyor.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *