Müzisyen Yeliz’den şaşırtan itiraf! ‘Özcan Deniz ile büyük aşk yaşadık’

Meşhur müzisyen Yeliz, Armağan Çağlayan’ın YouTube’daki ‘Dur Bi Dinle’ programına konuk oldu. Yeliz, müzik kariyerinden, hususi hayatına dair birçok mevzu aleyhinde samimi açıklamalarda bulunmuş oldu.

İşte şarkıcının açıklamalarından öne çıkan kısımlar:

* Nilüfer ile okul arkadaşıydık. O zamanlar benim aklım hostes olup, uçmaktaydı. Sesimin güzel bulunduğunun bilincinde değildim. Sonrasında Nilüfer mezun olup gitti ve ‘Dünya Dönüyor’ şarkısı çıktı. Nilüfer’i aradım. ‘Ben de şarkı söylemek istiyorum’ dedim. Bana bir plakçının telefonunu verdi ve buluşma aldım. Hayatımın ilk ve son yalanımı söyledim. ‘Anne bana plak şirketinden teklif geldi’ dedim. O zamanlar 15 yaşındaydım. Nilüfer ile hâlâ oldukça sık görüşürüz…

“Kazandığım ilk parayla mezarlık aldım”

* Kazandığım ilk parayla Aşiyan Mezarlığı’ndan yer aldım. Babaannemi kaybetmiştim küçükken… Ikimiz de doğma gelişme Bebekliyiz. Babaanem de Aşiyan’da gömülü. Yahya Kemal Beyatlı’nın yanında şahane bir mezarlığım var. Kimsenin aklına gelmez fakat doğru bir şey yapmışım herhalde. Şu anki aklım olsa umurumda olmaz.

* Paranın kıymetini asla bilmiyorum fakat bir adama kesinlikle para yedirmedim, yedirmem de… Yanlış ve hatalı evliliklerden maddi kayıplarla çıktım.

“Şiddet ve işkence gördüm”

* (Eski okul arkadaşı Ufuk Deveci ile birlikteliği aleyhinde) Keşke şimdiki aklım olsaydı. Fazlaca ağır bedeller ödedim. Hanıma şiddetin en yükseğini yaşadım. Ruhsal ve fizyolojik olarak oldukça bedeller ödedim. Kendisi düzgüsel değil ve yasaklı madde kullanıyordu o zamanlar. Beni bulaştıramadılar.

* İki evlilik yaptım, ikisi de öyleydi. Sertlik ve işkence gördüm. Şahane bir akrabalarım vardı, bana destek oldular. Anne ve babamın evini kurşunladı. Çalışamamayım diye her şeyimi elimden aldı. Baskı yapmış oldu, iş vermediler bana… Köpeğime bile yiyecek alamıyordum. Evden dışarı çıkamıyordum. Bu 6,5 senede oldukça şeyler oldu.

* Anne-baba sözü dinlemedim. Ruhsal tedavi gördüm. Polise suç duyurusu ettim ve yakalattım, hapse girdi. Boşandıktan sonrasında da sokağa çıkamaz oldum.

* İkinci evliliğimde hamile kaldım. Fakat şiddetten nedeniyle düştü. Sertlik gördüğüm için bebek sahibi olamadım. Gene sertlik gördüm ve darp raporu aldım. O beraberliğim 1,5 yıl kadar sürdü. O da rahmetli oldu.

12 günlük büyük aşk!

* Fazlaca aşık oldum. 12 gün evden çıkmadık. Özcan Deniz yepyeni piyasaya çıkıyordu, şimdiki benzer biçimde rahat değildi. Rahmetli Hilmi Topaloğlu da onay vermemişti. Ayrılmak zorunda kaldık. Sonu olmayacağı için bitti. Babamın dizine yatıp ‘Çok acı çekiyorum’ dediğimi hatırlıyorum.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *