Nagehan Alçı ile Rasim Ozan Kütahyalı Boşandı İddiası

Dün toplumsal medya üstünden yaşadıkları tartışmayla gündeme gelen HaberTürk yazarı Nagehan Alçı ile eşi Güneş yazarı Rasim Ozan Kütahyalı’nın boşandığı iddia edildi.

Posta gazetesinin Magazin muhabiri Alev Gürsoy, kişisel toplumsal medya hesabı üstünden yapmış olduğu bir paylaşımda Alçı ve Kütahyalı çiftinin boşandığını ileri sürdü.

Gürsoy, toplumsal medya hesabından, “Nagehan ve Rasim boşanmış bu arada…Demek o yüzden twitter’den tartışıyorlardı” mesajını paylaştı.

Ne olmuştu?

Alçı ve Kütahyalı çifti Twitter üstünden karşılıklı mesajlarla tartışmışlardı. Güneş gazetesi yazarı Rasim Ozan Kütahyalı, kişisel Twitter hesabında yapmış olduğu paylaşımlarla Açık ve Net’e konuk olan eşi Nagehan Alçı’ya ‘nasihatlerde bulundu.’ Programa katılan hukukçu Umut Kocasakal ile Alçı içinde yaşanmış olan gerginlik sonrası paylaşımlar icra eden Kütahyalı, “Nagehan’cım lütfen benim hatırım için hoşgörülü ol. Şu an bizim emrimizde olan, bize hizmet eden, muhalefeti bölen, bizim kontenjanımızla muhalif rolü oynayan bu arkadaş gibiler rejim için çok mühim. CHP’ye zarar verip, bize faydalı olan bu tip gibilere ihtiyacımız var” dedi.

Program esnasında paylaşımlarını sürdüren Kütahyalı, “Nagehan’cım beni dinlemedin ve beni kırdın. Ekranda sahte Atatürkçülük şovu yapıp sonra Adnan Oktar’ın, PKK’lıların ve FETÖ’cülerin avukatlığını yaparak milyon dolarları indiren bu tipler bize faydalı. Kabaca ifade edeyim: Bunlar bizim köpeğimiz. Onlar bize lazım, hoşgörülü ol” ifadelerini kullandı.

Alçı ise yaşananlarla ilgili dün kişisel Twitter hesabında paylaşımda bulunmuş oldu. Alçı, “Rasim Ozan’ın çirkin ifadelerini kınıyorum, paylaştığı mesajın içeriğini de dilini de çok yanlış buluyor ve içinde ismimin geçmesinden üzüntü duyuyorum” diye yazdı.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *